Povezane vesti

"Za mene je taj Srbin stariji brat!" Bakajoko potpisao za Zvezdu, pa otkrio koji ga je bivši igrač crveno-belih nagovorio da…

"Za mene je taj Srbin stariji brat!" Bakajoko potpisao za Zvezdu, pa otkrio koji ga je bivši igrač crveno-belih nagovorio da…

Sportal blic 10.01.2021
Francuski krilni napadač i zvanično je predstavljen kao zimsko pojačanje koja je . Bakajoko je zadužio crveno-beli dres s brojem sedam, a paraf je stavio na ugovor u trajanju od tri i po godine. Podsetimo, on na "Marakanu" stiže bez obeštećenja… »
Aksel Bakajoko: ‘Zvezda je šansa koja se pruža jednom u životu’

Aksel Bakajoko: ‘Zvezda je šansa koja se pruža jednom u životu’

Hot sport 10.01.2021
Pred početak zimskih priprema predstavljeno je prvo pojačanje Crvene zvezde – Aksel Bakajoko, francuski krilni napadač koji je sa crveno-belima potpisao ugovor na tri i po godine. – Igrao sam u Crvenoj zvezdi u Parizu, radi se o francuskom klubu… »
Zvezda predstavila pojačanje: Nova "sedmica" u Milanu kao kod kuće, o šampionu Srbije učio od Vilotića

Zvezda predstavila pojačanje: Nova "sedmica" u Milanu kao kod kuće, o šampionu Srbije učio od Vilotića

Mozzart sport 10.01.2021
Bakajoko po dolasku u Beograd sumirao utiske. Neposredno pred prvi trening Crvene zvezde u okviru zimskih priprema, u Ljutice Bogdana je promovisano prvo pojačanje u 2021. godini. Aksel Bakajoko, talentovani ofanzivac, ponikao u Interu, priključio se… »
Igraću šta god Stanković kaže: Zvezdino pojačanje iz Intera se posebno raduje Milanu!

Igraću šta god Stanković kaže: Zvezdino pojačanje iz Intera se posebno raduje Milanu!

Mondo 10.01.2021
"Vilotića smatram starijim bratom, mnogo mi je pomogao". "Vilotića smatram starijim bratom, mnogo mi je pomogao". Crvena zvezda je u dosadašnjem toku prelaznog roka dovela četvoricu pojačanja. Stigli su Ričard Odada i Nikola Stanković iz filijale… »
Bakajoko: Zvezda zove jednom u životu, Vilotić kao brat

Bakajoko: Zvezda zove jednom u životu, Vilotić kao brat

Nova 10.01.2021
Francuski krilni napadač Aksel Bakajoko potpisao je ugovor na tri i po godine sa Crvenom zvezdom i prvo je zimsko pojačanje srpskog prvaka. “Igrao sam u Crvenoj zvezdi u Parizu, radi se o francuskom klubu. Međutim, Crvena zvezda, klub u koji sam… »
Bakajoko o dolasku u zvezdu: Šansa koja se pruža jednom u životu

Bakajoko o dolasku u zvezdu: Šansa koja se pruža jednom u životu

Večernje novosti 10.01.2021
NOVI fudbaler Crvene zvezde Aksel Bakajoko rekao je danas da nije oklevao kada je čuo da se srpski klub interesuje za njega. "Nisam oklevao kada sam čuo da se Zvezda zanima za mene. Znam da je to veliki klub. To je šansa koja se pruža jednom u… »

Vesti dana »