Povezane vesti

Vuk Mob OTVORENO o svemu nakon IZLASKA iz Zadruge!

Vuk Mob OTVORENO o svemu nakon IZLASKA iz Zadruge!

Svet & Skandal 10.01.2021
Reper i rijaliti učesnik Vuk Mob pre nekoliko dana napustio je rijaliti „Zadrugu” kako bi bio tu kada se njegova verenica Olivera Konatar porodi. Njih dvoje očekuju ćerku. Vuk je bio otvoren o svemu šta se dešavalo u rijalitiju, kao i o čemu je… »
Mislio sam Da me olja ostavila i Da mi je neko umro: Vuk Mob razvezao jezik posle rijalitija, evo šta ga je verenica odmah…

Mislio sam Da me olja ostavila i Da mi je neko umro: Vuk Mob razvezao jezik posle rijalitija, evo šta ga je verenica odmah…

Kurir 10.01.2021
Reper Vuk Mob pre nekoliko dana napustio je rijaliti kako bi bio u društvu svoje verenice Olivere Konatar neposredno pre nego što na svet dođe njihova ćerka. Vuk je pričao o svim onim temama koje interesuju javnost. On je prvo otkrio da ga je… »
Mislio sam da me je Olja ostavila: Vuk Mob prvi put nakon napuštanja Zadruge o porodici i svađi sa Kijom Kockar!

Mislio sam da me je Olja ostavila: Vuk Mob prvi put nakon napuštanja Zadruge o porodici i svađi sa Kijom Kockar!

Mondo 10.01.2021
Reper nedavno napustio rijaliti, a sada se prvi put oglasio za medije. Reper nedavno napustio rijaliti, a sada se prvi put oglasio za medije. Vuk Mob je nedavno napustio Zadrugu kako bi nakon 120 dana boravka u rijalitiju poslednje trudničke dane proveo… »

Vesti dana »