Povezane vesti

Abazović odgovorio Komšiću na zahtev za izvinjenje

Abazović odgovorio Komšiću na zahtev za izvinjenje

Vesti online 11.01.2021
Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović odgovorio je Željku Komšiću, članu Predsedništva BiH, na njegov zahtev da se Vlada izvini zbog čestitke koju je, prema navodima medija, premijer Zdravko Krivokapić uputio predsednici RS Željki… »
Cvijanović o Srbiji i Republici Srpskoj: Nova dimenzija, sadržajnost i konkretnost

Cvijanović o Srbiji i Republici Srpskoj: Nova dimenzija, sadržajnost i konkretnost

RTV 11.01.2021
BANJA LUKA - Predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović izjavila je da se javno zahvalila predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i na čestitki za Dan republike u RS, ali i zato što je za njegove vlasti odnos Srbije i RS dobio novu dimenziju… »
Željka Cvijanović za Novosti: Džaferović isprazan, cenim Vučićevu brigu za Srpsku

Željka Cvijanović za Novosti: Džaferović isprazan, cenim Vučićevu brigu za Srpsku

Večernje novosti 11.01.2021
DžAFEROVIĆEVA reakcija je uobičajena - patetična i isprazna, kao i sve one koje su usledile iz Sarajeva i uopšte me ne iznenađuju. Ono što mislim rekla sam javno, a to je da se zahvaljujem predsedniku Aleksandru Vučiću, ne samo što nam je uputio… »
Podgorica: Privatni razgovor Krivokapića sa Željkom Cvijanović, nije zvanična čestitka

Podgorica: Privatni razgovor Krivokapića sa Željkom Cvijanović, nije zvanična čestitka

RTV 11.01.2021
PODGORICA - Predsednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić nije zvanično čestitao praznik predsednici Republike Srpske Željki Cvijanović, saopšteno je sinoć iz njegovog kabineta, uz napomenu da se radilo o privatnom razgovoru. ''Zvanične čestitke… »
Gde je čestitka krivokapića: Premijer Crne Gore predsednici RS Dan republike čestitao - telefonom

Gde je čestitka krivokapića: Premijer Crne Gore predsednici RS Dan republike čestitao - telefonom

Večernje novosti 10.01.2021
PREDSEDNICA Republike Srpske Željka Cvijanović rekla je da joj je premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić u telefonskom razgovoru čestitao "sve naše praznike": - Zahvalna sam Krivokapiću koji je pozvao i čestitao sve naše praznike i izrazio… »
Komšić udario na Krivokapića: Traži izvinjenje za čestitku koja zvanično ne postoji - skandal ne jenjava

Komšić udario na Krivokapića: Traži izvinjenje za čestitku koja zvanično ne postoji - skandal ne jenjava

Večernje novosti 10.01.2021
USMENA čestitka putem telefona predsednici Republike Srpske Željki Cvijanović 9. januara na Dan RS koju je uputio premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić, a saopštio portal RTRS, našila je na osudu člana Predsedništva BiH Željka Komšića. On je… »

Vesti dana »