Povezane vesti

Supruga Marka Bulata progovorila: Otkrila zašto je muž nije sačekao nakon izlaska iz Zadruge

Supruga Marka Bulata progovorila: Otkrila zašto je muž nije sačekao nakon izlaska iz Zadruge

Mondo 11.01.2021
"Ništa nije bilo kako sam očekivala" "Ništa nije bilo kako sam očekivala" Supruga pevača Marka Bulata nedavno se uselila na imanje u Šimanovcima, ali ga je ubrzo i napustila nakon nominacije za izbacivanje. Svi su bili iznenađeni time što Marko… »
Mariju Bulat muž nije sačekao posle rijalitija: Pevačeva žena otkrila šta je bio razlog! Ništa nije bilo kako sam…

Mariju Bulat muž nije sačekao posle rijalitija: Pevačeva žena otkrila šta je bio razlog! Ništa nije bilo kako sam…

Kurir 11.01.2021
Marija Bulat napustila je rijaliti, pa otkrila svoje prve utiske nakon boravka. Žena pevača Marka Bulata priznala je kako se oseća. "Dobro sam, malo umorno, ali dobro je. Marko i deca nisu bili u Beogradu uopšte, pa je sad došao po mene i idemo kod… »
Marija Bulat izbačena iz zadruge: U studiju je nije dočekao muž, zbunjena: "Da li me je to ostavio, pa nije došao?"

Marija Bulat izbačena iz zadruge: U studiju je nije dočekao muž, zbunjena: "Da li me je to ostavio, pa nije došao?"

Blic 11.01.2021
Nakon samo osam dana provedenih u "Zadruzi" Marija Bulat sinoć je napustila velelepno imanje u Šimanovcima. Nju je u studiju sačekala voditeljka Dušica Jakovljević, kao i prijatelj Pavle Jovanović, ali ne i suprug pevač Marko Bulat. Čim je ušla u… »

Vesti dana »