Povezane vesti

Radojičić: Ima prostora za saradnju sa Šapićem

Radojičić: Ima prostora za saradnju sa Šapićem

Danas 11.01.2021
Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić izjavio je da „ima prostora“ za saradnju sa liderom Srpskog patriotskog saveza (SPAS) Aleksandrom Šapićem povodom najava da bi predsednik opštine Novi Beograd mogao biti zajednički kandidat vladajuće… »
Radojičić: Šapić bi mogao da bude kandidat za gradonačelnika

Radojičić: Šapić bi mogao da bude kandidat za gradonačelnika

Dnevnik 11.01.2021
BEOGRAD: Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić ne isključuje mogućnost da bi predsednik Opštine Novi Beograd i Srpskog patriotskog saveza (SPAS) Aleksandar Šapić mogao da bude zajednički kandidat vlasti za prvog čoveka prestonice. ''''Videćemo… »
"Ima prostora da Šapić i ja sarađujemo": Zoran Radojičić o odnosu sa bivšim vaterpolistom, Vesićem i da li se pokajao…

"Ima prostora da Šapić i ja sarađujemo": Zoran Radojičić o odnosu sa bivšim vaterpolistom, Vesićem i da li se pokajao…

Blic 11.01.2021
Videćemo kako će se odvijati dogovori na stranačkom nivou, što se mene lično tiče, ima prostora za saradnju sa Aleksandrom Šapićem, kaže u intervjuu za "Blic" gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić na priče da bi bivši vaterpolo… »
Radojičić: Ima prostora za saradnju sa Šapićem

Radojičić: Ima prostora za saradnju sa Šapićem

N1 Info 11.01.2021
Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić izjavio je da "ima prostora" za saradnju sa liderom Srpskog patriotskog saveza (SPAS) Aleksandrom Šapićem povodom najava da bi predsednik opštine Novi Beograd mogao biti zajednički kandidat vladajuće… »

Vesti dana »