Povezane vesti

Oglasila se Melanija Tramp prvi put o haosu na Kapitolu: Spomenula "lični napad i prljave tračeve"

Oglasila se Melanija Tramp prvi put o haosu na Kapitolu: Spomenula "lični napad i prljave tračeve"

Telegraf 11.01.2021
Prva dama se oglasila nekoliko dana nakon što su pristalice njenog supruga upale u zgradu Kongresa. Prva dama SAD Melanija Tramp rekla je da je "razočarana" i "obeshrabrena" nakon nereda na Kapitolu prošle nedelje, a onda je dodala da je "sramotno"… »
"Sramota je ono što meni rade": Melanija je danima ćutala o nasilju u Kapitolu, sada se konačno oglasila, ali malo ko razume…

"Sramota je ono što meni rade": Melanija je danima ćutala o nasilju u Kapitolu, sada se konačno oglasila, ali malo ko razume…

Blic 11.01.2021
Prva dama Sjedinjenih Američkih Država na odlasku Melanija Tramp konačno se oglasila o napadu na Kongres 6. januara. Ona je u ponedeljak je rekla da ju je prošlonedeljni juriš na zgradu Kongresa u Vašingtonu koji su izvele pristalice njenog supruga… »
Melanija posle haosa na Kapitolu: Sram vas bilo

Melanija posle haosa na Kapitolu: Sram vas bilo

Nova 11.01.2021
Prva dama SAD Melanija Tramp rekla je da je "razočarana" i "obeshrabrena" prošlonedeljnim napadom na zgradu Kongresa u Vašingtonu koji su izveli pristalice njenog supruga Donalda Trampa i dodala da je "sramotno" što je od tada ona na meti "prljavih… »
Melanija se oglasila o neredima u Vašingtonu: Razočarana je i obeshrabrena zbog dešavanja u Kapitolu

Melanija se oglasila o neredima u Vašingtonu: Razočarana je i obeshrabrena zbog dešavanja u Kapitolu

Kurir 11.01.2021
Prva dama SAD Melanija Tramp izjavila je danas da je "razočarana" i "obeshrabrena" zbog nereda na Kapitol hilu prošle nedelje i ističe da je "sramotno" što je od tada ona na meti "prljavih tračeva" i "ličnih napada". Melanija Tamp je u saopštenju… »
Oglasila se Melanija Tramp: Prva izjava nakon nereda na Kapitolu - Sramotno je što sam na meti prljavih tračeva

Oglasila se Melanija Tramp: Prva izjava nakon nereda na Kapitolu - Sramotno je što sam na meti prljavih tračeva

Večernje novosti 11.01.2021
PRVA dama se oglasila nekoliko dana nakon što su pristalice njenog supruga upale u zgradu Kongresa. Prva dama SAD Melanija Tramp rekla je da je "razočarana" i "obeshrabrena" nakon nereda na Kapitolu prošle nedelje, a onda je dodala da je "sramotno"… »

Vesti dana »