Povezane vesti

Krstajić doveo prvo pojačanje: Povratnik u klub pojačava konkurenciju u napadu

Krstajić doveo prvo pojačanje: Povratnik u klub pojačava konkurenciju u napadu

Mondo 11.01.2021
Popunjavanje oslabljene pozicije. Popunjavanje oslabljene pozicije Mladen Krstajić je doveo svoje prvo pojačanje, novi napadač TSC-a je povratnik Milan Đokić! On je iz kluba otišao pre pet godina, kada su "bećari" bili u trećoj ligi, a vraća se u… »
Milan Đokić za hotsport: ‘Presrećan sam što ću ponovo nositi dres TSC-a, imam posebne emocije prema klubu’

Milan Đokić za hotsport: ‘Presrećan sam što ću ponovo nositi dres TSC-a, imam posebne emocije prema klubu’

Hot sport 11.01.2021
Napadač Milan Đokić od danas je novi član Fudbalskog kluba TSC, u koji stiže kao prvo pojačenje u zimskom prelaznom roku. Po dolasku u ekipu iz Bačke Topole, Đokić je dao izjavu za naš portal. – Srce mi je puno! Presrećan sam što ću ponovo… »
Pre dve godine Moravac, sada TSC: Mladenu Krstajiću prvo pojačanje za napad

Pre dve godine Moravac, sada TSC: Mladenu Krstajiću prvo pojačanje za napad

Mozzart sport 11.01.2021
Iz Zlatibora stigao Milan Đokić. Vladimir Silađi je za 150.000 evra otišao u južnokorejski Gangvon, u Bačku Topolu je stigao novi napadač. Prvo zimsko pojačanje TSC-a je 23-godišnji napadač Zlatibora Milan Đokić, koji baš i nije nepoznato… »
Milan Đokić - prvo zimsko pojačanje TSC-a

Milan Đokić - prvo zimsko pojačanje TSC-a

Sportski žurnal 11.01.2021
Đokić dolazi iz Zlatibora, ali je za njega TSC poznata sredina, pošto je u Bačkoj Topoli igrao pre pet godina, kada se TSC još takmičio u trećoj ligi. Napadač Milan Đokić od danas je novi član fudbalskog kluba TSC, u koji stiže kao prvo… »
TSC doveo prvo zimsko pojačanje, vratio špica iz Zlatibora

TSC doveo prvo zimsko pojačanje, vratio špica iz Zlatibora

Nova 11.01.2021
Napadač Milan Đokić novi je član TSC, u koji stiže kao prvo pojačenje u zimskom prelaznom roku. Đokić dolazi iz Zlatibora, ali je za njega TSC poznata sredina, pošto je u Bačkoj Topoli igrao pre pet godina, kada se takmičio u trećoj ligi. Novi… »

Vesti dana »