Povezane vesti
Ekonomisti: Srbiji potreban novi aranžman sa MMF
Beta 11.01.2021
Srbiji je iz predostrožnosti potreban novi aranžman sa Medjunarodnim monetarnim fondom (MMF), ocenili su danas ekonomisti. Profesor ekonomije na fakultetu FEFA Goran Radosavljević rekao je za Betu da novi aranžman ne bi smetao u "situaciji kada je… »
Ekonomisti: Srbiji je potreban novi aranžman sa MMF
N1 Info 11.01.2021
Srbiji je iz predostrožnosti potreban novi aranžman sa Međunarodnim monetarnim fondom, ocenili su ekonomisti. Profesor ekonomije na fakultetu FEFA Goran Radosavljević rekao je da novi aranžman ne bi smetao u „situaciji kada je postignuta samo krha… »
Ekonomisti: Srbiji potreban novi aranžman sa MMF
Nova 11.01.2021
Srbiji je iz predostrožnosti potreban novi aranžman sa Medjunarodnim monetarnim fondom (MMF), ocenili su danas ekonomisti. Profesor ekonomije na fakultetu FEFA Goran Radosavljević rekao je za Betu da novi aranžman ne bi smetao u “situaciji kada je… »
Vesti dana »
Ko je Aleksandar Stanković, budući lider Srbije? Dejanov sin, a Veljkov najveći zadatak
Mondo pre 41 minutajoš 124 povezane
Njujork tajms o Dijani Hrka: Majka, simbol protesta, štrajkuje glađu da osveti sina
Novi magazin pre 7 satijoš 23 povezane
Niški studenti sutra obeležavaju godišnjicu smrti studentkinje preminule nakon pada nadstrešnice
Nedeljnik pre 3 satajoš 27 povezanih
Tabaković glasala za prodaju NIS-a, pa "najstrašnije" čula od ruskog ambasadora
N1 Info pre 3 satajoš 28 povezanih
"Jednostavno, mi nemamo izbora": Siniša Mali o sankcijama NIS-u: "Rusi nisu sa nama tražili rešenje!" (video)
Blic pre 6 minutajoš 127 povezanih



