Povezane vesti
RJT: Preduzeli smo korake radi obezbeđenja mogućnosti dobrovoljnog vakcinisanja svih zaposlenih
Blic 11.01.2021
Republičko javno tužilaštvo je u sklopu svojih aktivnosti namenjenih zaštiti zaposlenih u javnim tužilaštvima u Srbiji u toku pandemije izazvane virusom Kovid 19 preduzelo korake radi obezbeđenja mogućnosti dobrovoljnog vakcinisanja svih zaposlenih koje… »
Dolovac nije demantovala da su vakcinisani podobni tužioci
Nova 11.01.2021
Nakon vesti da su tokom akcije vakcinisanja protiv koronavirusa u sedištu Republičkog javnog tužilaštva, vakcinu navodno primili samo pojedini tužioci, danas se oglasila republička javna tužiteljka Zagorka Dolovac. U saopštenju se navodi da Republičko… »
Republičko tužilaštvo dobrovoljno vakciniše sve zaposlene
Nova 11.01.2021
Republičko javno tužilaštvo je u sklopu svojih aktivnosti namenjenih zaštiti zaposlenih u javnim tužilaštvima u Republici Srbiji u toku pandemije izazvane virusom SARS – KOVID 19, preduzelo korake radi obezbeđenja mogućnosti dobrovoljnog vakcinisanja… »
RJT omogućilo dobrovoljnu vakcinciju zaposlenih u tužilaštvu
RTV 11.01.2021
BEOGRAD - Republičko javno tužilaštvo (RJT) je, u okviru aktivnosti za zaštitu zaposlenih u javnim tužilaštvima u Srbiji u toku pandemije korona virusa obezbedilo dobrovoljnu vakcinaciju svih zaposlenih, saopšteno je danas iz kabineta Republičkoj javnog… »
Vesti dana »

Predsednikov poziv na dijalog i debatu: Da li će se politički neistomnišljenici i studenti u blokadi odazvati?
Kurir pre 24 minutajoš 64 povezane

Nevreme pogodilo Kragujevac: Preplavljene ulice, kontejneri na kolovozu, vetar nosio voće iz prodavnica
Nedeljnik pre 1 satjoš 65 povezanih

Izrael planira ofanzivu u Gazi dok UN potvrđuju glad i humanitarnu krizu u enklavi
Naslovi.ai pre 50 minutajoš 52 povezane

Agencija za energetiku: Crvena zona za potrošenu struju biće smanjena sa 1.600 kWh na 1.200 kWh
Ist media pre 2 satajoš 20 povezanih