Povezane vesti
Ulazak u Crnu Goru dozvoljen bez testa na koronavirus
Sandžak haber 12.01.2021
Ministarstvo zdravlja Crne Gore korigovalo je mjere protiv širenja koronavirusa, pa je od danas dozvoljen ulazak u Crnu Goru bez testa na koronavirus. Nova mjera je i da je međugradski saobraćaj dozvoljen i u danima vikenda, što do sada nije bio slučaj… »
U Crnu Goru od danas bez testiranja na korona virus
RTV 12.01.2021
PODGORICA - Ministarstvo zdravlja Crne Gore odlučilo je da od danas dozvoli ulazak u Crnu Goru bez obaveznog testiranja na korona virus, saopštila je ministarka Jelena Borovinić Bojović. Borovinić Bojović je na konferenciji za novinare rekla da je… »
I srpska nova bez muzike: Ministarstvo zdravlja donelo nešto blaže mere za sprečavanje širenje virusa
Večernje novosti 12.01.2021
MINISTARSTVO zdravlja donelo je nove, nešto blaže mere za sprečavanje širenja virusa korona, koje se odnose na ulazak u Crnu Goru, pa negativan PCR test više nije obavezan, a ukinuta je i zabrana međugradskog saobraćaja. Ipak, merama je zabranjena… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Pretežno sunčano na severu, večeras pljuskovi i grmljavina, do kraja avgusta toplinski talas
Naslovi.ai pre 1 satjoš 26 povezanih

Zadržavanja na graničnim prelazima Srbije: Batrovci najopterećeniji sa čekanjem do šest sati
Naslovi.ai pre 13 minutajoš 18 povezanih

Mali: Predstavljene ekonomske mere će dodatno olakšati život građana
Blic pre 33 minutajoš 104 povezane

Lavrov: Zelenski neće uspeti da skrene pažnju sa problema ruskog jezika u Ukrajini
RTV pre 1 satjoš 13 povezanih