Povezane vesti

Biković: Nole, moja jakna ti bolje stoji jer treniraš

Biković: Nole, moja jakna ti bolje stoji jer treniraš

Nova 12.01.2021
Poznati glumac Miloš Biković odgovorio je teniseru Novaku Đokoviću na komentar koji je ostavio prilikom licitacije za Maraševu jaknu. Na Instagram profilu filma “Južni vetar”, Miloš Avramović pokrenuo je još jednu u nizu humanitarnih aukcija… »
Sofija i Luka odgovorili na Noletovu ponudu za malu Anđelu

Sofija i Luka odgovorili na Noletovu ponudu za malu Anđelu

Nova 12.01.2021
Nakon slavnog tenisera Novaka Đokovića, Sofija Milošević i Luka jović uključili su se u humanitarnu aukciju "Skini Marašu jaknu, licitiraj da Anđela ponovo prohoda". Slavni teniser Novak Đoković i manekenka Sofija Milošević ponudili su po 2000… »
Đoković "skida" maraša za 2.000 evra: Bolje mi stoji jakna nego Bikoviću!

Đoković "skida" maraša za 2.000 evra: Bolje mi stoji jakna nego Bikoviću!

Mondo 12.01.2021
Srpski as se uključio u humanitarnu akciju. Srpski as se uključio u humanitarnu akciju. Vrlo brzo pošto je ekipa "Južnog vetra" odlučila da organizuje još jednu humanitarnu akciju i tako pomogne maloj Anđeli Dimitrijević, javio se najbolji srpski… »
Novak Đoković i Sofija Milošević nude bikoviću 2.000 evra za jaknu koju je nosio u filmu

Novak Đoković i Sofija Milošević nude bikoviću 2.000 evra za jaknu koju je nosio u filmu

Blic 12.01.2021
Ekipa "Južnog vetra" pokrenula je još jednu humanitarnu licitaciju. Ovog puta, na aukciji se našla jakna koju je u ovom ostvarenju nosio Miloš Biković, koji igra lik Maraša. - Skini jaknu Marašu. Licitiraj da Anđela ponovo prohoda. Početna cena… »

Vesti dana »