Povezane vesti

Slađana Milošević iscpljena posle suđenja: Ovo je ljudska neodgovornost, spor se namerno odugovlači! (kurir televizija)

Slađana Milošević iscpljena posle suđenja: Ovo je ljudska neodgovornost, spor se namerno odugovlači! (kurir televizija)

Kurir 12.01.2021
Suđenje bivšem partneru pevačice Slađane Milošević zbog nasilja u porodici odloženo je danas pred Trećim osnovnim sudom u Beogradu. "Kao neko ko nije pravno lice, imam pravo na neku drugu vrstu reakcije. Mislim da se ovakva vrsta spora, koja je… »
Privodi se KRAJU suđenje Slađane Milošević i njenog partnera!

Privodi se KRAJU suđenje Slađane Milošević i njenog partnera!

Svet & Skandal 12.01.2021
Danas je nastavljeno suđenje između pevačice Slađane Milošević i njenog partnera I.S. zbog navodnog nasilja u porodici i partnerskog incidenta u Trećem osnovnom sudu u Beogradu. Privodi se kraju suđenje – Ja očekujem da se ovo konačno završi… »
Nastavak suđenja: Slađana Milošević ponovo oči u oči sa partnerom koji ju je tukao: "Nemam volje, iscrpljena sam" (video)

Nastavak suđenja: Slađana Milošević ponovo oči u oči sa partnerom koji ju je tukao: "Nemam volje, iscrpljena sam" (video)

Blic 12.01.2021
Danas se u u Trećem osnovnom sudu nastavlja suđenje Igoru S. zbog nasilja u porodici i partnerskog incidenta sa pevačicom Slađanom Milošević. Slađana se u crvenoj bundi pojavila ispred Trećeg osnovnog suda i pred našim kamerama otkrila da jedva… »

Vesti dana »