Povezane vesti

Sarajliju napala dva migranta na Grbavici

Sarajliju napala dva migranta na Grbavici

RTV 12.01.2021
SARAJEVO - Sarajlija S.A. tvrdi da su ga jutros oko pet sati fizički napala dvojica migranata i da su mu skalpelom naneli povrede po rukama, glavi i stomaku. Nakon povređivanja, on je sarajevskom portalu Klix ispričao da su dvojica migranta nasrnula na… »
"Hteo sam da proverim koliko je sati i onda sam čuo korake": Migranti tražili da im da telefon, a onda ga povredili skalpelom

"Hteo sam da proverim koliko je sati i onda sam čuo korake": Migranti tražili da im da telefon, a onda ga povredili skalpelom

Blic 12.01.2021
Muškarac S.A. iz Sarajeva prijavio je da su ga jutros oko pet časova napala dvojica migranata, skalpelom posekli po rukama i naneli povrede po glavi i stomaku. Sve se dogodilo kada je on krenuo na posao i nakon što je izvadio mobilni telefon iz džepa… »
Sarajlija tvrdi da su ga napali migranti: Prišli mu sa skalpelom, tražili mobilni, isekli ga po stomaku, rukama i glavi

Sarajlija tvrdi da su ga napali migranti: Prišli mu sa skalpelom, tražili mobilni, isekli ga po stomaku, rukama i glavi

Kurir 12.01.2021
Sarajlija S.A. tvrdi da su ga jutros oko pet sati fizički napala dvojica migranata i da su mu skalpelom naneli povrede po rukama, glavi i stomaku. Nakon povređivanja, on je sarajevskom portalu Klix ispričao da su dvojica migrata nasnula na njega dok je… »

Vesti dana »