Povezane vesti
Selaković se sastao sa ambasadorkom Kine Čen Bo
RTS 12.01.2021
Ministar spoljnih poslova Nikola Selaković sastao se sa ambasadorkom Narodne Republike Kine Čen Bo, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova. Kako se navodi u saopštenju, Selaković je konstatovao da odnosi Srbije i Kine nastavljaju da jačaju i… »
Selaković: Srbija očekuje nastavak podrške od Kine po pitanju Kosova
N1 Info 12.01.2021
Srbija neizmerno ceni principijelnu poziciju Kine po pitanju Kosova i Metohije, posebno unutar Ujedinjenih nacija i drugih međunarodnih organizacija i institucija i očekuje da će ta podrška biti nastavljena, rekao je ministar spoljnih poslova Nikola… »
Vesti dana »

Zbog velikih padavna izdat narandžasti meteoalarm za 27. i 28. mart
Glas Šumadije pre 51 minutajoš 17 povezanih

Nikola Jokić upravo imao jedno od najboljih dodavanja u istoriji
Sport klub pre 27 minutajoš 18 povezanih

„Ja sam čuo da su nas pustili“: Nedović se posle pobede nad Virtusom osvrnuo na spekulacije o meču u Pireju
Danas pre 10 satijoš 4 povezane

FOTO Jokić može da uradi što nije niko nikada u istoriji NBA: Postavio rekord, ali napada ono što je dosad bilo nemoguće
Nova pre 27 minutajoš 15 povezanih