Povezane vesti

Đukanović zadao još jedan udarac aleksiću: Miki, moraćeš da platiš za laži i odgovaraš krivično

Đukanović zadao još jedan udarac aleksiću: Miki, moraćeš da platiš za laži i odgovaraš krivično

Kurir 12.01.2021
Poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović još jednom je objavom "nokautirao" potpredsednika Narodne stranke Vuka Jeremića, Miroslava Aleksića. Prepucavanje je počelo kada je Aleksić na svom Tviter nalogu poručio da je predsednik Vučić… »
Aleksić: Andrej Vučić mi rekao da me nameštaju za Jovanjicu

Aleksić: Andrej Vučić mi rekao da me nameštaju za Jovanjicu

Nova 12.01.2021
"Vladimir Đukanović laže da sam prilazio Andreju Vučiću na suđenju. On vrlo dobro zna da je istina drugačija i da su oni meni prišli kako bi mi rekli da su me 'namestili' za 'Jovanjicu' i dali pogrešne informacije ovoj aferi", rekao je za Nova.rs… »
Đukanović napao Aleksića: Prilazio si Andreju da se izviniš

Đukanović napao Aleksića: Prilazio si Andreju da se izviniš

Nova 12.01.2021
Advokat i funkcioner SNS Vladimir Ðukanović objavio je danas na Tviteru da je Miroslav Aleksić iz Narodne stranke njemu i njegovom klijentu-bratu predsednika Srbije Andreju Vučiću u sudu prilazio i pravdao se, navodeći da oni sigurno znaju ko mu je… »
Nokautiran: Aleksić nastavio sa napadima, Đukanović ga ponovo urnisao!

Nokautiran: Aleksić nastavio sa napadima, Đukanović ga ponovo urnisao!

Kurir 12.01.2021
Potpredsednik Narodne stranke Vuka Jeremića, Miroslav Aleksić, nakon što je dobio po zasluzi zbog vređanja predsednika Srbije Aleksandra Vučića, nastavio je sa uvredama, ovoga puta na račun poslanika SNS Vladimira Đukanovića. Aleksić je tako na… »
Đukanović oduvao Aleksića: Mišu jedan, hrabar si samo na Tviteru!

Đukanović oduvao Aleksića: Mišu jedan, hrabar si samo na Tviteru!

Kurir 12.01.2021
Poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović bukvalno je oduvao potpredsednika Narodne stranke Vuka Jeremića, Miroslava Aleksića, poručivši mu da umesto što vređa predsednika Srbije Aleksandra Vučića, objasni javnosti kako je svojim… »
“Vučiću, reci mi u TV duelu da sam secikesa i mafijaš”

“Vučiću, reci mi u TV duelu da sam secikesa i mafijaš”

Nova 12.01.2021
Aleksandar Vučić izneo je niz uvreda na račun potpredsednika Narodne stranke Miroslava Aleksića, kome je poručio da je "secikesa i mafijaš", te da je "kupio diplomu". Vučić je je sledećim rečima opisao “lik i delo” Aleksića. “Ona secikesa… »
Vučić o Jovanjici: Andrej i ja možemo da idemo na poligraf

Vučić o Jovanjici: Andrej i ja možemo da idemo na poligraf

Nova 12.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandra Vučić gostujući večeras u emisiji Ćirilica na TV Hepi govorio je o aferi Jovanjica, te rekao da su njegov brat Andrej i on spremni da idu na poligraf i odgovore na sva pitanja vezana za slučaj Jovanjica. Naime, Vučić… »

Vesti dana »