Povezane vesti

Go*no bez srca, duše i obraza: Ikodinović opleo po Konu

Go*no bez srca, duše i obraza: Ikodinović opleo po Konu

Nova 12.01.2021
Danilo Ikodinović, trofejni srpski vaterpolista, često komentariše stanje u državi i određene situacije, a posebno ga je iznervirao deo intervjua Predraga Kona za Nova.rs. I bivši reprezentativac nije jedini, brojne su reakcije na Konov komentar… »
Panić poručuje: Smestiću Kona u osuđeničku stolicu

Panić poručuje: Smestiću Kona u osuđeničku stolicu

Nova 12.01.2021
"Doktora Kona ću sigurno smestiti u osuđeničku stolicu da obrazloži sve što je do sada izjavio i šta je radio prethodnih 10 meseci. Možete da mu poručite da sam mu to obećao - on i ja", tako najnoviju izjavu epidmiologa i člana Kriznog štaba u… »
INTERVJU Kon o Kriznom štabu, vakcini i lekarima koji umiru

INTERVJU Kon o Kriznom štabu, vakcini i lekarima koji umiru

Nova 12.01.2021
Koronavirus još uvek određuje i diktira naše živote. Svi isčekujemo dan kada vesti o kovidu više neće biti one glavne i kada ćemo moći da živimo bez stega. U međuvremenu, moramo da budemo svesni da je virus još uvek tu i da je neophodan oprez… »
Lekari ćute! Kon ponižava pokojne: Umiru jer se zarazili na pauzama za kafu?!

Lekari ćute! Kon ponižava pokojne: Umiru jer se zarazili na pauzama za kafu?!

Pravda 12.01.2021
Srbiju proteklih nedelja potresaju gotovo svakodnevne vesti o smrti zdravstvenih radnika, trenutno ih je više od 70. U javnosti se sve češće čuju zahtevi da se te smrti ispitaju i da se utvrdi koji je uzrok - zašto gubimo toliko lekara? Član… »
Kon „Umrli lekari se zaražavali na pauzama za kafu!“..

Kon „Umrli lekari se zaražavali na pauzama za kafu!“..

U centar 12.01.2021
Često je do zaražavanja lekara dolazilo na mestima gde se ispijala kafa, rekao je epidemiolog Predrag Kon za Nova.rs. „Mi imamo neka saznanja, u okviru nekih klinika, da je do zaražavanja dolazilo uglavnom izvan bolnica. To bi trebalo oni koji… »
Dr Kon se oglasio povodom preminulih kolega: Krizni štab ima podatke o tome kako je došlo do zaražavanja lekara

Dr Kon se oglasio povodom preminulih kolega: Krizni štab ima podatke o tome kako je došlo do zaražavanja lekara

Večernje novosti 12.01.2021
ČLAN Kriznog štaba epidemiolog Predrag Kon prokomentarisao je podatke po kojima je od virusa korona do sada preminulo više od 70 lekara. - Mi imamo neka saznanja, u okviru nekih klinika, da je do zaražavanja dolazilo uglavnom izvan bolnica. To bi… »
Kon: Umrli lekari se zaražavali na pauzama za kafu

Kon: Umrli lekari se zaražavali na pauzama za kafu

Nova 12.01.2021
Srbiju proteklih nedelja potresaju gotovo svakodnevne vesti o smrti zdravstvenih radnika, trenutno ih je više od 70. U javnosti se sve češće čuju zahtevi da se te smrti ispitaju i da se utvrdi koji je uzrok - zašto gubimo toliko lekara? Član… »

Vesti dana »