Povezane vesti
Novi detalji hapšenja Srbina u Banjaluci! Ubica se u BiH krio pod lažnim imenom, otkriven i štek-stan u kom je krio drogu!
Kurir 13.01.2021
Stefan Stefanović (28), koji je prekjuče uhapšen u Banjaluci po poternici Interpola zbog smrti navijača Milana Pribakovića u diskoteci "Di end" u Novom Sadu, koristio je još jedan stan, piše Srpska info. Podsetimo, Stefanović je uhapšen u akciji "Logan"… »
Pronađen nakon tri godine skrivanja: Policija u još jednom stanu našla drogu koju je sakrio ubica iz Novog Sada
Blic 13.01.2021
U nastavku akcije "Logan" policija je došla do operativnih saznanja da Stefan Stefanović iz Novog Sada, koristi još jedan iznajmljeni stan u Banjaluci za sakrivanje droge. Policija je zatim pretresla taj stan i pronašla još 355 grama marihuane, piše… »
U BL uhapšen Novosađanin osumnjičen za ubistvo u diskoteci „Di end”
Dnevnik 13.01.2021
Banjalučka policija u akciji „Logan” uhapsila je Stefana Stefanovića (28) iz Novog Sada, za kojim Interpol Beograd traga zbog teškog ubistva navijača “Vojvodine” Milana Pribakovića (29) u diskoteci „Di end” u hotelu „Park” 2017. godine. Zajedno sa… »
Vesti dana »
Poznat naredni rival: Đoković će igrati protiv branioca titule za plasman u četvrtfinale Indijan Velsa
Danas pre 1 minutjoš 3 povezane
(Video) 10 godina je plakao na groblju Čeda Čvorak je kasnije bio ljut na sebe: "Mama i dan danas radi za džabe"
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Gradonačelnik Novog Sada: Pevač Toni Cetinski da se izvini Novosađanima
Danas pre 4 satijoš 1 povezana





