Povezane vesti

Pištolj mi je prislanjao na glavu i udarao me o zid: Bivša tužila poznatog repera za jezivo zlostavljanje!

Pištolj mi je prislanjao na glavu i udarao me o zid: Bivša tužila poznatog repera za jezivo zlostavljanje!

Mondo 13.01.2021
Istakla je i da ima dokaze. Istakla je i da ima dokaze. Američki producent i reper Dr Dre nedavno je pretrpeo moždanu aneurizmu, zbog čega se nalazi u bolnici u Los Anđelesu. Nekoliko dana pre nego što je hospitalizovan, njegova bivša supruga Nikol… »
Prislonio mi je pištolj na glavu: Reper optužen za nasilje

Prislonio mi je pištolj na glavu: Reper optužen za nasilje

Nova 13.01.2021
Nekoliko dana pre nego što je hip-hop mogul Dr Dre (čije je pravo ime Andre Jang) završio u bolnici zbog sumnje na moždanu aneurizmu, njegova supruga Nikol Jang podnela je tužbu optužujući ga za dugogodišnje emocionalno i fizičko zlostavljanje… »
Udarao me je o zid i davio, moj strah je bio jači od svega! Supruga slavnog repera tvrdi da ju je godinama zlostavljao!

Udarao me je o zid i davio, moj strah je bio jači od svega! Supruga slavnog repera tvrdi da ju je godinama zlostavljao!

Kurir 13.01.2021
Nekoliko dana pre nego što je hip hop mogul Dr Dre završio u bolnici zbog sumnje na aneurizmu mozga, njegova supruga Nikol Jang podnela je tužbu optužujući ga za dugogodišnje emocionalno i fizičko zlostavljanje. Ona navodi da joj je ovaj… »

Vesti dana »