Povezane vesti

Vučić: Podržavam važne projekte bez obzira na politiku

Vučić: Podržavam važne projekte bez obzira na politiku

Politika 14.01.2021
ZLATIBOR – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da na Zlatibor, gde je danas svečano puštena u rad panoramska gondola, nije došao zbog razgovora političkih partija, za koji je, kako kaže, uvek bio i biće spreman, već da podrži važan… »
Na Zlatiboru otvorena najduža panoramska gondola na svetu

Na Zlatiboru otvorena najduža panoramska gondola na svetu

Politika 14.01.2021
ZLATIBOR – Panoramska Gold gondola na Zlatiboru, najduža tog tipa u svetu, svečano je danas otvorena u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Vučić je čestitao Zlatiboru i opštini Čajetina na velikom uspehu i poručio da Srbija tako i… »
Istorijski dan za Zlatibor, Vučić otvorio najdužu gondolu na svetu: Ponosan sam i podržaćemo svaki projekat koji je od…

Istorijski dan za Zlatibor, Vučić otvorio najdužu gondolu na svetu: Ponosan sam i podržaćemo svaki projekat koji je od…

RINA 14.01.2021
Čajetina - Gold gondola, turistički projekat decenije na Zlatiboru, za koji je izdvojeno 13 miliona evra danas je, nakon pet godina zvanično puštena u rad. Svečanom otvaranju prisustvovao je i predsednik Srbije, Aleksandar Vučić.… »
Nova.rs na otvaranju gondole: Naprednjaci otkrili Zlatibor

Nova.rs na otvaranju gondole: Naprednjaci otkrili Zlatibor

Nova 14.01.2021
Zlatiborska gondola danas je i svečano puštena u rad. Spojila je centar Zlatibora sa devet kilometara udaljenim Tornikom ali čini se i Zdravu Srbiju i Srpsku naprednu stranku, između kojih se rastojanje merilo svetlosnim godinama. Predsednik Srbije… »
Vučić, Stamatović, Mihajlović i rat za gondolu

Vučić, Stamatović, Mihajlović i rat za gondolu

Nova 14.01.2021
Gondola na Zlatiboru gotovo pet godina bila je projekat oko kojeg su lomili koplja predsednik Čajetine Milan Stamatović i u tom periodu ministarka građevinarstva Zorana Mihajlović. U tom "ratu" bilo je svega, od zaustavljanja radova, pretnji… »
Gondola za ponos Srbije

Gondola za ponos Srbije

Vesti online 14.01.2021
Istorijski dan za Zlatibor i Srbiju! Panoramska Gold gondola na Zlatiboru, najduža te vrste u svetu svečano je, i to po mećavi, i zvanično puštena u rad. Gradnja obilaznice Važan korak napred Šiš zaorao prvu brazdu Hoće milion turista Zanimljiva… »
Vlast i opozicija razgovarali u gondoli, a kada će i za stolom?

Vlast i opozicija razgovarali u gondoli, a kada će i za stolom?

N1 Info 14.01.2021
Mesecima se već priča o novom međustranačkom dijalogu, odnosno razgovorima vlasti i opozicije. Ipak, vremena je sve manje, jer je do najavljenih izbora ostalo 14 meseci. Vlastima ovo nije prioritet, a ni opozicija ne insistira na tome da se u… »
Gondola na Zlatiboru puštena u rad (FOTO)

Gondola na Zlatiboru puštena u rad (FOTO)

Danas 14.01.2021
Šef države najavio podršku razvoju Zlatibora Aleksandar Vučić, predsednik Srbije je u, prisustvu Milana Stamatovića, predsednika opštine Čajetine i lidera opozicione Zdrave Srbije, ali i okupljenih lokalnih funkcionera i naprednjaka iz… »
Vučić otkrio zašto još nije primio vakcinu

Vučić otkrio zašto još nije primio vakcinu

Nova 14.01.2021
"Mislio sam da budem prvi koji će da primi bilo koju vakcinu ali sam odlučio da sačekam. Ja pripadam običnom narodu i želim da delim njihovu sudbinu", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Autor: Slavica Panić “Kada sam želeo da primim… »
Vučić: Susret s ljudima ulepšao dan na Zlatiboru

Vučić: Susret s ljudima ulepšao dan na Zlatiboru

Nova 14.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da je “jedan lep snežni dan ulepšalo druženje sa divnom dečicom i dobrim ljudima na Zlatiboru”. Predsednik Vučić je na Instagram profilu “buducnostsrbijeav” podelio fotografiju na kojoj je uslikan s… »
Otvorena "Gold gondola" na Zlatiboru

Otvorena "Gold gondola" na Zlatiboru

RTS 14.01.2021
Panoramska "Gold gondola" na Zlatiboru, najduža tog tipa u svetu, svečano je otvorena u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Žičara povezuje centar Zlatibora i najviši planinski vrh Tornik preko Ribničkog jezera, u dužini od devet… »
Vučić sa Zlatibora: Svašta sam video, juče kao da je bio pun Mesec! (foto/video)

Vučić sa Zlatibora: Svašta sam video, juče kao da je bio pun Mesec! (foto/video)

Mondo 14.01.2021
Gondola povezuje centar Zlatibora i najviši planinski vrh Tornik preko Ribničkog jezera, u dužini od devet kilometara. Gondola povezuje centar Zlatibora i najviši planinski vrh Tornik preko Ribničkog jezera, u dužini od devet kilometara. Predsednik… »
Predsednika i na Zlatiboru pitali kad će da se vakciniše: Vučić im odgovorio, čekaću kad ću da primim

Predsednika i na Zlatiboru pitali kad će da se vakciniše: Vučić im odgovorio, čekaću kad ću da primim

Kurir 14.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovarao je danas na Zlatiboru na pitanja novinara, a jedno je bilo i kada će primiti vakcinu. - Mislio sam da budem prvi koji će da primi bilo koju. Mi nećemo dobiti Sinovak vakcine, već od kompanije Sinofarm… »
Vučić o komentarima na njegov dolazak na Zlatibor: Ljude ne interesuju stranke nego da žive bolje, nikad nisam bio protiv…

Vučić o komentarima na njegov dolazak na Zlatibor: Ljude ne interesuju stranke nego da žive bolje, nikad nisam bio protiv…

Kurir 14.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i lider SNS Aleksandar Vučić rekao je danas povodom komentara da se dolaskom na Zlatibor "pomirio" sa predsednikom opozicione stranke Zdrava Srbija Milanom Stamatovićem da su takve izjave besmislene i da je došao… »
Predsednik: Očekujem da ćemo vakcinisati 80 odsto nacije, ja ću sačekati svoj red

Predsednik: Očekujem da ćemo vakcinisati 80 odsto nacije, ja ću sačekati svoj red

RTV 14.01.2021
ZLATIBOR - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je danas građane da se prijave i prime vakcinu protiv korona virusa, navodeći da će on sačekati svoj red, kao i svi obični građani. Vučić je, novinarima na Zlatiboru na pitanje kada će se… »
Na Zlatiboru otvorena najduža panoramska gondola na svetu

Na Zlatiboru otvorena najduža panoramska gondola na svetu

Radio 021 14.01.2021
Najduža panoramska gondola na svetu, Gold gondola, koja se prostire trasom dugom devet kilometara i povezuje centar Zlatibora sa planinskim vrhom Tornik, danas je svečano otvorena. Gradnja gondole počela je 2016. i koštala je 13 miliona evra… »
Stamatović: Početak razgovora opozicije i vlasti, Vučić: nisam došao zbog toga

Stamatović: Početak razgovora opozicije i vlasti, Vučić: nisam došao zbog toga

Beta 14.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, nakon puštanja u rad žičare na Zlatiboru, da nije tu došao zbog razgovora političkih partija. On je na taj način prokomentarisao tvrdnju predsednika opštine Milana Stamatovića da se njegov dolazak… »
Vučić: Očekujem da ćemo biti u stanju da vakcinišemo 80 odsto nacije

Vučić: Očekujem da ćemo biti u stanju da vakcinišemo 80 odsto nacije

RTS 14.01.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je veliki odziv za dobrovoljno prijavljivanje za vakcinaciju, dodajući da očekuje da će Srbija biti u stanju da vakciniše 80 odsto nacije. Aleksandar Vučić je još jednom pozvao sve građane da se… »
Vučić na Zlatiboru - puštena u rad panoramska gondola: Ovde sam da podržim jedan važan projekat, bez obzira na politiku…

Vučić na Zlatiboru - puštena u rad panoramska gondola: Ovde sam da podržim jedan važan projekat, bez obzira na politiku…

Večernje novosti 14.01.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je svečanosti povodom puštanja u rad panoramske gondole na Zlatiboru. Gondola povezuje centar Zlatibora i najviši planinski vrh Tornik preko Ribničkog jezera, u dužini od devet kilometara. Gradnja… »
Vučić se provozao gondolom na Zlatiboru: Pogledajte kako to izgleda usred mećave foto

Vučić se provozao gondolom na Zlatiboru: Pogledajte kako to izgleda usred mećave foto

Kurir 14.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić psrisustvovao je svečanosti povodom puštanja u rad panoramske gondole na Zlatiboru. Погледајте ову објаву у апликацији Instagram Објава коју дели Aleksandar Vučić… »
Vučić: Biće vakcinisano 80 odsto građana Srbije

Vučić: Biće vakcinisano 80 odsto građana Srbije

N1 Info 14.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se od jutros putem kol centra 17.000 ljudi prijavilo za vakcinaciju protiv koronavirusa i dodao da smatra da će biti vakcinisano 80 odsto građana Srbije. Danas od 08.00 radi kol centar putem kojeg… »
Otvorena gondola: Pomirili se Vučić i Stamatović

Otvorena gondola: Pomirili se Vučić i Stamatović

Nova 14.01.2021
Podržavam projekat izgradnje gondole na Zlatiboru kao pozitivan projekat, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na svečanom otvaranju rada zlatoborske gondole. Piše: Slavica Panić “Imao sam govor, ali sam odustao od njega posle govora… »
Svečano otvorena gondola na Zlatiboru: Vučić: Radujem se svakom uspehu koji donosi dobro našoj zemlji

Svečano otvorena gondola na Zlatiboru: Vučić: Radujem se svakom uspehu koji donosi dobro našoj zemlji

Blic 14.01.2021
Gondola na Zlatiboru svečano je danas otovrena, a događaju je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji je poručio da je ponosan zbog tog projekta. - Došao sam da podržim važan projekat i da kažem koliko se kao predsednik Srbije… »
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otvorio gondolu na Zlatiboru: Podržaću važne projekte bez obzira na politiku

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otvorio gondolu na Zlatiboru: Podržaću važne projekte bez obzira na politiku

Glas Zapadne Srbije 14.01.2021
Čajetina - Gold gondola, turistički projekat decenije na Zlatiboru, za koji je izdvojeno 13 miliona evra danas je, nakon pet godina zvanično puštena u rad. Svečanom otvaranju prisustvovao je i predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, prenosi agencija… »
Predsednik Vučić na otvaranju Gold gondole na Zlatiboru (FOTO)

Predsednik Vučić na otvaranju Gold gondole na Zlatiboru (FOTO)

InfoLIGA 14.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas prisustvuje svečanosti povodom puštanja u rad panoramske gondole na Zlatiboru. Vučić je rekao da je na Zlatibor došao da podrži važan projekat i da kaže koliko se raduje svakom uspehu koji donosi dobro… »
Puštena u rad gondola na Zlatiboru, uz Vučića, himnu i veliki broj građana

Puštena u rad gondola na Zlatiboru, uz Vučića, himnu i veliki broj građana

N1 Info 14.01.2021
Panoramska žičara s kabinama - "gondola", koja povezuje centar Zlatibora i planinski vrh Tornik, zvanično je puštena u rad. Na otvaranju je prisustvovao predsednik Srbije Aleksandar Vučić, a na događaju se okupio veliki broj građana. Gondola… »
„Hladno i divno, na prelepom Zlatiboru“: Vučić objavio fotografiju sa planine

„Hladno i divno, na prelepom Zlatiboru“: Vučić objavio fotografiju sa planine

Večernje novosti 14.01.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas na Zlatiboru svečanosti povodom puštanja u rad panoramske gondole. Predsednik je fotografiju sa Zlatibora objavio na svom Instagram profilu. A post shared by Aleksandar Vučić… »
Na Zlatiboru počela s radom najduža gondola na svetu

Na Zlatiboru počela s radom najduža gondola na svetu

Slobodna Evropa 14.01.2021
Panoramska gold gondola na planini Zlatibor u Srbiji, duga oko devet kilometara, počela je s radom pre četiri dana, a svečano puštanje u rad obeleženo je 14. januara. Gondola je najskuplja i najveća investicija čajetinske opštine, i sav iznos od… »
Vučić danas na svečanom otvaranju gondole na Zlatiboru

Vučić danas na svečanom otvaranju gondole na Zlatiboru

Blic 14.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas svečanosti povodom puštanja u rad panoramske gondole na Zlatiboru. Događaj je planiran za 11 sati, najavila je služba predsednika za saradnju s medijima.… »
Fama o Vučićevoj poseti „opozicionom“ Zlatiboru

Fama o Vučićevoj poseti „opozicionom“ Zlatiboru

Danas 14.01.2021
Predsednik Srbije će ipak danas pustiti u rad zlatiborsku žičaru Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas (četvrtak) svečanosti povodom puštanja u rad panoramske žičare na Zlatiboru. To je saopštila Služba za odnose sa… »

Vesti dana »