Povezane vesti

Dačić: Bez kompromisa sa Prištinom, nema te inicijative zbog koje će Srbija morati nešto da prihvati

Dačić: Bez kompromisa sa Prištinom, nema te inicijative zbog koje će Srbija morati nešto da prihvati

Danas 14.01.2021
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić izjavio je da vladajućoj koaliciji u Srbiji „ne pada na pamet“ da „izda“ Kosovo i da nije realna opcija u kojoj je priznanje nezavisnosti konačno rešenje dijaloga sa Prištinom. Navodeći da Kosovo… »
Dačić: Kosovo je isto tako moje, kao što je i Tačijevo i Kurtijevo

Dačić: Kosovo je isto tako moje, kao što je i Tačijevo i Kurtijevo

Pravda 14.01.2021
Mi nemamo skrivenih namera oko Kosova, veoma jasno smo rekli, od kada smo Aleksandar Vučić i ja napravili koaliciju, da mi želimo kompromis oko Kosova, a da taj kompromis mora da ima u vidu i interese Srba i interese Albanaca, izjavio je u intervjuu za… »
Dačić: Kosovo je isto tako moje kao što je i Tačijevo i Kurtijevo

Dačić: Kosovo je isto tako moje kao što je i Tačijevo i Kurtijevo

N1 Info 14.01.2021
Mi nemamo skrivenih namera oko Kosova, veoma jasno smo rekli, od kada smo Aleksandar Vučić i ja napravili koaliciju, da mi želimo kompromis oko Kosova, a da taj kompromis mora da ima u vidu i interese Srba i interese Albanaca, izjavio je u intervjuu za… »
Dačić o (ne)razumevanju: Čije je Kosovo?

Dačić o (ne)razumevanju: Čije je Kosovo?

RTV 14.01.2021
BEOGRAD - Mi nemamo skrivenih namera oko Kosova, veoma jasno smo rekli, od kada smo Aleksandar Vučić i ja napravili koaliciju, da mi želimo kompromis oko Kosova, a da taj kompromis mora da ima u vidu i interese Srba i interese Albanaca, izjavio je u… »

Vesti dana »