Povezane vesti
Io Narodne banke Srbije: Referentna kamatna stopa 1 odsto
Večernje novosti 14.01.2021
IZVŠNI odbor Narodne banke Srbije odlučio je na današnjoj sednici da referentnu kamatnu stopu zadrži na nivou od 1 odsto. Kako u NBS kažu, adekvatna podrška Narodne banke Srbije i Vlade privredi Srbije u velikoj meri je doprinela povoljnijem rezultatu… »
NBS: Referentna kamatna stopa ostaje jedan odsto
Novi magazin 14.01.2021
Izvršni odbor Narodne banke Srbije (NBS) odlučio je danas da referentnu kamatnu stopu zadrži na nivou od jedan odsto, saopštila je NBS. Donoseći takvu odluku, Izvršni odbor je pre svega imao u vidu ostvarene efekte prethodnih snažnih mera monetarne i… »
NBS: Referentna kamatna stopa ostaje na nivou od jedan odsto
N1 Info 14.01.2021
Izvršni odbor Narodne banke Srbije (NBS) odlučio je da referentnu kamatnu stopu zadrži na nivou od jedan odsto, saopštila je NBS. Donoseći takvu odluku, Izvršni odbor je pre svega imao u vidu ostvarene efekte prethodnih snažnih mera monetarne i fiskalne… »
Vesti dana »
Ministarka energetike: Naftne kompanije tri puta povećale uvoz derivata
Danas pre 6 minutajoš 33 povezane
Akademski plenum: Policija sprovodi sistemsko nasilje nad studentima
Novi magazin pre 10 minutajoš 48 povezanih
Meteorolog otkrio koliko će trajati zahlađenje i kada da očekujemo prvi sneg u Beogradu
Pravda pre 50 minutajoš 59 povezanih
Zvezda neće biti zadovoljna – ABA liga joj odgovorila: Sudije donele ispravnu odluku
Dnevnik pre 6 minutajoš 36 povezanih




