Povezane vesti
Novosađanin osumnjičen za ubistvo navijača Vojvodine u ekstradicionom pritvoru, tražio da bude izručen Srbiji
Radio 021 14.01.2021
Stefanu Stefanoviću (28) iz Novog Sada, koji je uhapšen u Banjaluci zbog droge, a za kojim je Interpol tragao zbog teškog ubistva navijača Vojvodine Milana Pribakovića (29) u klubu "The End" kod hotela "Park" u Novom Sadu, određen je ekstradicioni… »
Pod lažnim identitetom godinama se skrivao u Banjaluci: Novosađanin osuđen za ubistvo pristao da bude izručen Srbiji
Blic 14.01.2021
Opasni kriminalac Stefan Stefanović (29) iz Novog Sada, tokom saslušanja u Sudu BiH, izjavio je da želi biti izručen u Srbiju u pojednostavljenom postupku. Sudu BiH juče je održano ročište oko izučenja Stefanovića Srbiji, a koja ga traži zbog veoma… »
Ubica navijača Vojvodine tražio da ga isporuče Srbiji
Luftika 14.01.2021
Stefanu Stefanoviću (28), koji je pre dva dana uhapšen u Banjaluci, a za kojim je Interpol tragao zbog teškog ubistva navijača Vojvodine, Milana Pribakovića, određen je ekstradicioni pritvor. – Pritvor po ovom rešenju može trajati do izvršenja odluke o… »
Stefanoviću određen ekstradicioni pritvor: Ubica iz Novog Sada pristao na skraćeno izručenje Srbiji
Večernje novosti 14.01.2021
SUD BiH odredio je ekstradicioni pritvor Stefanu Stefanoviću (29), koji je uhapšen u Banjaluci po poternici Interpola Beograd zbog teškog ubistva navijača Vojvodine Milana Pribakovića u Novom Sadu 2017. godine. U Sudu BiH navode da se tokom ročišta… »
Vesti dana »

Inicijative mladih Srbije i Hrvatske kritikovale način obeležavanje Oluje u obe zemlje
N1 Info pre 11 minutajoš 1 povezana

MUP o jučerašnjem sukobu građana i pristalica SNS u Zemunu: Identifikovano 15 učesnika
Radio 021 pre 26 minutajoš 7 povezanih

Danas promenljivo oblačno sa dužim sunčanim intervalima,temperatura do 31
Glas Zapadne Srbije pre 16 minutajoš 9 povezanih