Povezane vesti

Crveni karmin, mini suknja: Luna Đogani u 5. mesecu u ovom izdanju izašla sa Markom u provod: slave godišnjicu ljubavi

Crveni karmin, mini suknja: Luna Đogani u 5. mesecu u ovom izdanju izašla sa Markom u provod: slave godišnjicu ljubavi

Blic 14.01.2021
Luna Đogani i Marko Miljković su juče proslavili dve godine otkako su u vezi. Đoganijeva je ušla u 5. mesec trudnoće, a njih dvoje su rešili da odu na romantičnu večeru. Naime, Luna je na svom Instagram profilu prvo objavila snimak iz lifta… »
Luna čestitala Marku godišnjicu uz PRELEPU poruku!

Luna čestitala Marku godišnjicu uz PRELEPU poruku!

Svet & Skandal 14.01.2021
Luna Đogani i Marku Miljkoviću danas slave godišnjicu, a njih dvoje su već dve godina zajedno. Sada očekuju i devojčicu koja će uskoro doći na svet. Luna je na svom instagram profilu izjavila ljubav Marku, i napisla koliku je srećna što su… »
2 Godine svega i svačega, a mi nikad jači! Trudna Luna čestitala Marku godišnjicu, a njegov odgovor je sve nasmejao (foto)

2 Godine svega i svačega, a mi nikad jači! Trudna Luna čestitala Marku godišnjicu, a njegov odgovor je sve nasmejao (foto)

Kurir 14.01.2021
Luna Đogani, koja je u drugom stanju, čestitala je Marku Miljkoviću dve godine otkako su zajedno. Đoganijeva je objavila na Instagramu njihovu zajedničku sliku uz veoma emotivne reči. "Srećna godišnjica. Dve godine svega i svačega, a mi nikad… »

Vesti dana »