Povezane vesti

"Lovac" na tartufe: Ima ih i na Crnom vrhu, iako on nije na spisku lokacija

Radio 021 pre 6 dana
Tartufi, najskuplja i najcenjenija gljiva na svetu, kojoj se pripisuju izuzetna lekovita svostva i čija cena dostiže i 5.000 evra za kilogram, rastu i na Crnom vrhu. "Crnog vrha nema na spisku mesta u Srbiji na kojima ima tartufa, a ja ih nalazim već… »

Tartufi rastu i na Crnom vrhu

Dnevnik pre 6 dana
JAGODINA: Tartufi, najskuplja i najcenjenija gljiva na svetu, kojoj se pripisuju izuzetna lekovita svostva i čija cena dostiže i 5.000 evra za kilogram, rastu i na Crnom vrhu. "Crnog vrha nema na spisku mesta u Srbiji na kojima ima tartufa, a ja ih… »

Tartufi i na Crnom vrhu

RTV pre 6 dana
JAGODINA - Tartufi, najskuplja i najcenjenija gljiva na svetu, kojoj se pripisuju izuzetna lekovita svostva i čija cena dostiže i 5.000 evra za kilogram, rastu i na Crnom vrhu. "Crnog vrha nema na spisku mesta u Srbiji na kojima ima tartufa, a ja ih… »

Pare ne rastu na drveću, ali rastu ispod njega: Skupoceni tartufi uspevaju i na na Crnom vrhu! Za kilogram i do 5.000 evra

Kurir pre 6 dana
JAGODINA - Tartufi, najskuplja i najcenjenija gljiva na svetu, kojoj se pripisuju izuzetna lekovita svostva i čija cena dostiže i 5.000 evra za kilogram, rastu i na Crnom vrhu. "Crnog vrha nema na spisku mesta u Srbiji na kojima ima tartufa, a ja ih… »

Vesti dana »