Povezane vesti
Palmer: Balkan će imati pažnju nove američke administracije
Nova 14.01.2021
Specijalni izaslanik američkog državnog sekretara za Zapadni Balkan Metju Palmer izjavio je da je važno da svi u regionu gledaju napred i da će Balkan imati punu pažnju nove američke administracije u daljoj normalizaciji međusobnih odnosa i na evropskom… »
Metju Palmer: Verujem u evropsku budućnost Zapadnog Balkana, istorija treba da bude škola, a ne zatvor
Kurir 14.01.2021
VAŠINGTON - Specijalni izaslanik američkog državnog sekretara za Zapadni Balkan, Metju Palmer, izjavio je da je važno da svi u regionu gledaju napred, i da će Balkan imati punu pažnju nove američke administracije u daljoj normalizaciji međusobnih odnosa… »
Staviti srpski pečat na „državu” Kosovo: Bajden i Brisel opet na istom koloseku kada je reč o politici prema Balkanu
Večernje novosti 14.01.2021
VAŠINGTON i Brisel uveliko obnavljaju "pakt" o združenoj politici prema Srbiji, čije će ključne poluge biti novi pritisci na Beograd da parafira pravno-obavezujući sporazum o normalizaciji odnosa sa Prištinom, koji bi podrazumevao priznavanje tzv… »
Moskva odlučna da zaustavi ofanzivu Zapada! Putin: Neću dati Bajdenu da slomi kičmu Srbiji!
Pravda 14.01.2021
Ofanziva Zapada na Srbe s obe strane Drine upalila je alarm i u Moskvi, a šef Kremlja Vladimir Putin odlučan je da zaustavi sve pritiske kojima je cilj uništenje Republike Srpske i otimanje Kosova od Srbije. Izborom Džozefa Bajdena za šefa Bele kuće… »
Vesti dana »
CLS: Kasarna 7. puka i stara zgrada generalštaba takođe u opasnosti
N1 Info pre 15 minutajoš 1 povezana
Vremenska prognoza za sredu, 12. novembar: Ujutru mraz i magla tokom dana pretežno sunčano
Beta pre 5 satijoš 6 povezanih
Poslanici Skupštine Srbije nastavljaju raspravu o izboru članova Saveta REM-a
Radio 021 pre 25 minutajoš 4 povezane






