Povezane vesti

Kristijan raskrinkao Čorbu, SAD je sve jasno! Otkrio zbog čega bi Paulu vodio kući, a Maju ne: Usledio surov Nadičin…

Kristijan raskrinkao Čorbu, SAD je sve jasno! Otkrio zbog čega bi Paulu vodio kući, a Maju ne: Usledio surov Nadičin…

Kurir 14.01.2021
Voditelj Milan Milošević pročitao je pitanje je za Milana Jankovića Čorbu., a onda se umešao i Kristijan Golubović. - Zašto si Pauli pričao da jedva čekaš da je odvedeš na Kosovo, a Maji si rekao da ne? - Zato što je ona meni rekla da u… »
Alen sateran u ćošak! Hadrović puca po svim šavovima zbog optužbe, otkrio zašto mu je zabranjen ulazak u Grčku! (video)

Alen sateran u ćošak! Hadrović puca po svim šavovima zbog optužbe, otkrio zašto mu je zabranjen ulazak u Grčku! (video)

Kurir 14.01.2021
U toku je emisija voditelj Milan Milošević pročitao je pitanje za Maju Marković. - Da li ti je Alen ispod porkivača objasnio zašto ima zabranu? Bilo bi n - Pa da, rekao mi je o čemu se radi, to nije uopšte u pitanju, to je čista glupost, ja neću… »
Ovo je prvi put da me je neko ponizio, ona je dno dna! Janjuš urnisao Maju zbog akcije sa Čorbom: Nije imao milosti prema…

Ovo je prvi put da me je neko ponizio, ona je dno dna! Janjuš urnisao Maju zbog akcije sa Čorbom: Nije imao milosti prema…

Kurir 14.01.2021
Počela je emisija ,,Pitanja gledalaca", a voditelj Milan Milošević pročitao je prvo pitanje za Milana Jankovića Čorbu. - Ljiga Čorbo, sram te bilo, ako te je bolesnica zvala, trebao si da kažeš da nećeš, imaš li srama i obraza? Kralju… »

Vesti dana »