Povezane vesti
Preminuo jedan kovid pacijent iz Raške
Radio sto plus 15.01.2021
U Opštoj bolnici u Novom Pazaru juče je preminuo jedan pacijent iz Raške od posledica izazvanih korona virusom, a ukupno je hospitalizovano 60 pacijenata. Prema podacima Štaba za vanredne situacije okom jučerašnjeg dana primljeno je i otpušteno po troje… »
Epidemiološka slika u Ljigu sve povoljnija: Jedan pacijent transportovan u Valjevo
RINA 15.01.2021
Ljig - Prema najnovijim informacijama u kovid ambulanti Doma zdravlja u Ljigu, pregledan je ukupno 51 pacijenat, od kojih je osam prvih pregleda i 43 kontrolna.… »
Epidemiološka situacija u Ljigu sve povoljnija
Glas Zapadne Srbije 15.01.2021
Ljig - Prema najnovijim informacijama u kovid ambulanti Doma zdravlja u Ljigu, pregledan je ukupno 51 pacijenat, od kojih je osam prvih pregleda i 43 kontrolna. Testirano je pet pacijenta PCR metodom. Stigla su tri PCR rezultata od testiranih u utorak (1… »
Vesti dana »

Protest u Novom Sadu ispred suda, skupovi ispred policijskih stanica u više gradova /video/
Sputnik pre 21 minutajoš 31 povezana

Selektor kadetske reprezentacije Srbije Stevan Mijović: Mnogo više smo želeli da osvojimo zlato od bilo koje ekipe na prvenstvu
Dnevnik pre 2 satajoš 32 povezane

Zelenski u Vašington vodi "tešku artiljeriju": Ovi lideri će prisustvovati sudbonosnom sastanku sa Trampom, danas samit Koalicije voljnih
Blic pre 46 minutajoš 207 povezanih

Upozorenja RHMZ-a na intenzivne pljuskove sa grmljavinom i gradom u zapadnoj Srbiji i Vojvodini
Naslovi.ai pre 5 satijoš 45 povezanih