Povezane vesti

"Ne znam da li sam bio radosniji kad su mi zabranili ili..." Oglasio se Matija Bećković nakon ukidanja zabrane!

"Ne znam da li sam bio radosniji kad su mi zabranili ili..." Oglasio se Matija Bećković nakon ukidanja zabrane!

Pravda 15.01.2021
Srpskom akademiku i književniku Matiji Bećkoviću ukinuta je zabrana ulaska u Crnu Goru. On za Kurir kaže da ne zna šta mu je draže - da li zabrana ili dozvola. - Ne znam kad sam se više radovao, da li kad su mi zabranili ili kada su mi dozvolili… »
Matiji Bećkoviću ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Matiji Bećkoviću ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Sputnik 15.01.2021
Srpskom akademiku i književniku Matiji Bećkoviću ukinuta je zabrana ulaska u Crnu Goru. Tu informaciju potvrdio je za podgorički portal „Borba“ ministar unutrašnjih poslova Crne Gore Sergej Sekulović, preneo je Tanjug. Bećkoviću je ulazak u… »
Vlado Georgiev ponovo može u Crnu Goru

Vlado Georgiev ponovo može u Crnu Goru

Luftika 15.01.2021
Muzičaru Vladu Georgievu ukinuta je zabrana ulaska u Crnu Goru, koju je donela prethodna vlast. Rešenje o ukidanju zabrane Georgievu potpisao je ministar policije Sergej Sekulović, pišu podgoričke Vijesti, a prenosi 021. Georgievu do 2030. zabranjen… »
Georgievu ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Georgievu ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Al Jazeera 15.01.2021
Ranije je muzičaru bio zabranjen ulazak u zemlju zbog ‘nacionalne, odnosno unutrašnje bezbjednosti ili javnog zdravlja’. Muzičaru Vladi Georgievu ukinuta je zabrana ulaska u Crnu Goru, koju je donijela prethodna vlast. Rješenje o ukidanju zabrane… »
Pjevač Vlado Georgiev može ponovo da putuje u Crnu Goru

Pjevač Vlado Georgiev može ponovo da putuje u Crnu Goru

Slobodna Evropa 15.01.2021
Ministarstvo unutrašnjih poslova Crne Gore donijelo je rješenje kojim je prestala da važi mjera zabrane ulaska u Crnu Goru pjevaču Vladu Georgijevu. “Ministarstvo unutrašnjih poslova donijelo je rješenje kojim je poništilo rješenje Uprave… »
Vladi Georgievu ponovo dozvoljen ulazak u Crnu Goru

Vladi Georgievu ponovo dozvoljen ulazak u Crnu Goru

Danas 15.01.2021
Srpski državljanin Vlado Georgiev, ponovo će moći da ulazi u Crnu Goru. Ministarstvo unutrašnjih poslova donelo je rešenje kojim je poništilo raniju meru zabrane ulaska u Crnu Goru za popularnog pevača, prenose danas crnogorski mediji… »
Vladu Georgievu ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Vladu Georgievu ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Radio 021 15.01.2021
Muzičaru Vladu Georgievu ukinuta je zabrana ulaska u Crnu Goru, koju je donela prethodna vlast. Rešenje o ukidanju zabrane Georgievu potpisao je ministar policije Sergej Sekulović, prenele su podgoričke Vijesti. Uprava policije saopštila je u avgustu… »
Vladi Georgievu ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Vladi Georgievu ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

RTS 15.01.2021
Crnogorski ministar unutrašnjih poslova Sergej Sekulović doneo je rešenje kojim se ukida zabrana ulaska u Crnu Goru pevaču Vladi Georgievu. Ministarstvo unutrašnjih poslova Crne Gore donelo je rešenje kojim je poništilo rešenje Uprave policije, a… »
Vladi Georgievu ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Vladi Georgievu ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Blic 15.01.2021
Ministar unutrašnjih poslova Sergej Sekulović doneo je rešenje kojim se ukida zabrana ulaska u Crnu Goru pevaču Vladi Georgievu, pišu " Vijesti". Uprava policije saopštila je u avgustu prošle godine da je Georgiev vraćen za Bosnu i Hercegovinu sa… »
Vlado Georgiev skinut s crnogorske „crne liste“

Vlado Georgiev skinut s crnogorske „crne liste“

Sputnik 15.01.2021
Ministar unutrašnjih poslova Sergej Sekulović doneo je rešenje kojim se ukida zabrana ulaska u Crnu Goru pevaču Vladu Georgievu, saznaju podgoričke Vijesti. Uprava policije Crne Gore saopštila je u avgustu prošle godine da je Georgiev vraćen za… »
Georgievu ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Georgievu ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Nova 15.01.2021
Ministar unutrašnjih poslova Sergej Sekulović doneo je reešenje kojim se ukida zabrana ulaska u Crnu Goru pevaču Vladu Georgievu, saznaju "Vijesti". Uprava policije saopštila je u avgustu prošle godine da je Georgiev vraćen za Bosnu i Hercegovinu… »
Vlado Georgiev može opet u Crnu Goru: Ukinuta mu zabrana ulaska u ovu zemlju

Vlado Georgiev može opet u Crnu Goru: Ukinuta mu zabrana ulaska u ovu zemlju

Mondo 15.01.2021
Muzičar je u avgustu prošle godine vraćen sa granice. Muzičar je u avgustu prošle godine vraćen sa granice. Ministar unutrašnjih poslova Crne Gore Sergej Sekulović doneo je rešenje kojim se ukida zabrana ulaska u Crnu Goru pevaču Vladi… »

Vesti dana »