Povezane vesti

Željko Joksimović započeo SVAĐU? Goca Tržan se UVREDILA!

Željko Joksimović započeo SVAĐU? Goca Tržan se UVREDILA!

Svet & Skandal 15.01.2021
Željko Joksimović i Goca Tržan su zajedno gostovali u jednoj emisiji, a jedan Željkov komentar se nikako nije dopao Goci. Joksimović je lane otvorio svoju televiziju, na kojoj je okupio dosta poznatih voditeljki, za svoju kolegnici pevačica Gocu… »
"Rekao si mi da ne znam da pevam" Sukobili se Goca Tržan i Željko Joksimović u emisiji: "Promašila si profesiju"

"Rekao si mi da ne znam da pevam" Sukobili se Goca Tržan i Željko Joksimović u emisiji: "Promašila si profesiju"

Blic 15.01.2021
Pevač Željko Joksimović uplovio je u novi biznis prošle godine kada je otvorio televiziju, na kojoj je okupio dosta poznatih voditelja, među kojima i jednu pevačicu. Naime, Željko je dao koleginici Goci Tržan priliku da ima svoj šou, a kako… »
Joksimović poručio goci Tržan da je promašila profesiju! Pevačica odmah odgovorila: Rekao si mi da ne znam da pevam!

Joksimović poručio goci Tržan da je promašila profesiju! Pevačica odmah odgovorila: Rekao si mi da ne znam da pevam!

Mondo 15.01.2021
Morala je da se nadoveže. Morala je da se nadoveže. Željko Joksimović prošle godine pokrenuo je svoju televiziju, na kojoj je okupio dosta poznatih voditeljki, a pevačica Goca Tržan dobila je svoj rijaliti program " Moj savršeni brak". Pevač je… »

Vesti dana »