Povezane vesti

Matija Bećković za Kurir nakon ukidanja zabrane: Ne znam da li sam bio radosniji kad su mi zabranili ili kad su mi dozvolili

Matija Bećković za Kurir nakon ukidanja zabrane: Ne znam da li sam bio radosniji kad su mi zabranili ili kad su mi dozvolili

Kurir 15.01.2021
Srpskom akademiku i književniku Matiji Bećkoviću ukinuta je zabrana ulaska u Crnu Goru. On za Kurir kaže da ne zna šta mu je draže - da li zabrana ili dozvola. - Ne znam kad sam se više radovao, da li kad su mi zabranili ili kada su mi dozvolili… »
Bećković o ukidanju zabrane ulaska u CG: Hvala i jednima i drugima

Bećković o ukidanju zabrane ulaska u CG: Hvala i jednima i drugima

N1 Info 15.01.2021
Akademik Matija Bećković rekao je povodom odluke nove vlasti Crne Gore da mu ukine zabranu ulaska u tu državu, da ne zna ko ga je više uvažio - oni koji su mu zabranili ulazak ili ovi koji su ukinuli tu zabranu. U svakom slučaju, hvala i jednima i… »
"Ne znam da li sam bio radosniji kad su mi zabranili ili..." Oglasio se Matija Bećković nakon ukidanja zabrane

"Ne znam da li sam bio radosniji kad su mi zabranili ili..." Oglasio se Matija Bećković nakon ukidanja zabrane

Srbija danas 15.01.2021
Srpskom akademiku i književniku Matiji Bećkoviću ukinuta je zabrana ulaska u Crnu Goru. On kaže da ne zna šta mu je draže - da li zabrana ili dozvola. - Ne znam kad sam se više radovao, da li kad su mi zabranili ili kada su mi dozvolili. Mnogi su… »
Nisu me puštali dok je amfilohije bio živ: Matija Bećković o ukidanju zabrane ulaska u Crnu Goru

Nisu me puštali dok je amfilohije bio živ: Matija Bećković o ukidanju zabrane ulaska u Crnu Goru

Srbija danas 15.01.2021
Glavni razlog za zabranu bile su ranije izjave, koje su, po proceni tadašnje vlasti, bile "opasnost po sigurnost države" Pesniku i akademiku Matiji Bećkoviću ukinuta je zabrana ulaska u Crnu Goru. - Ne znam kad sam bio više uvažen, kad su mi… »
Nisu mi dali da uđem dok je amfilohije bio živ: Matija Bećković o ukidanju zabrane ulaska u Crnu Goru

Nisu mi dali da uđem dok je amfilohije bio živ: Matija Bećković o ukidanju zabrane ulaska u Crnu Goru

Večernje novosti 15.01.2021
Pesniku i akademiku Matiji Bećkoviću ukinuta je zabrana ulaska u Crnu Goru. - Ne znam kad sam bio više uvažen, kad su mi zabranili da idem u Crnu Goru ili sad kad su mi dozvolili. Ipak, kad su mi zabranili mnogo sveta mi je zavidelo. Govorili su mi… »
Matiji Bećkoviću Ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru: Stigla potvrda i iz vrha vlasti u Podgorici

Matiji Bećkoviću Ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru: Stigla potvrda i iz vrha vlasti u Podgorici

Kurir 15.01.2021
PODGORICA - Srpskom akademiku i književniku Matiji Bećkoviću ukinuta je zabrana ulaska u Crnu Goru. Ovu informaciju ekskluzivno za podgoričku Borbu potvrdio je ministar unutrašnjih poslova Crne Gore Sergej Sekulović. - Ukinuta je zabrana ulaska za… »
Ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru Matiji Bećkoviću

Ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru Matiji Bećkoviću

Dnevnik 15.01.2021
PODGORICA: Ministar policije Sergej Sekulović potvrdio je da je ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru akademiku Matiji Bećkoviću. On je to rekao da za podgorički portal Borba. Bećkoviću je zabrana ulaska u Crnu Goru izrečena kad i istoričarima… »
Matiji Bećkoviću ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru!

Matiji Bećkoviću ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru!

Srbija danas 15.01.2021
Srpskom akademiku i književniku Matiji Bećkoviću ukinuta je zabrana ulaska u Crnu Goru. Ovu informaciju potvrdio je ministar unutrašnjih poslova Crne Gore Sergej Sekulović. - Ukinuta je zabrana ulaska za Matiju Bećkovića - rekao je Sekulović… »
Matiji Bećkoviću zvanično ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Matiji Bećkoviću zvanično ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Nova 15.01.2021
Pesniku Matiji Bećkoviću ukinuta je zabrana ulaska u Crnu Goru, potvrdio je ministar unutrašnjih poslova te zemlje Sergej Sekulović. – Ukinuta je zabrana ulaska za Matiju Bećkovića – rekao je Sekulović prenosi “Borba.me”. Radi se o… »

Vesti dana »