Povezane vesti
Crtež Tintina prodat za rekordnih 3,17 miliona evra
Radio 021 15.01.2021
Crtež belgijskog umetnika Hergea za naslovnicu albuma Tintina "Plavi lotus" prodat je za rekordnih 3,17 miliona evra, uključujući sve troškove, objavila je aukcijska kuća Artcurial. Taj iznos je oborio rekord i ovo je najskuplji crtež za neki strip u… »
Naslovna strana stripa o avanturama Tintina prodata za 3,175 miliona evra
Danas 14.01.2021
Naslovna strana za strip o junaku Tintinu prodata je danas u Parizu na aukciji za 3,175 miliona evra, saopštila je aukcijska Artikurijal (Artcurial). Ta kuća je navela da kupac privatni kolekcionar. Crtež za album „Plavi lotos“ se smatra remek-delom… »
Vesti dana »

"Pet povređenih policajaca": Oglasio se Dačić o neredima: "Najmanje 14 uhapšenih, videlo se ko sprovodi nasilje"
Blic pre 1 minutjoš 121 povezana

Neredi u Srbiji: Policija pretukla momka u Valjevu, demolirane prostorije SNS
BBC News pre 16 minutajoš 41 povezana

Viši sud u Beogradu zamenio pritvor kućnim pritvorom bivšim ministrima Momiroviću i Vesiću u slučaju rekonstrukcije železničke pruge
Naslovi.ai pre 12 minutajoš 18 povezanih

Otac pretučenog mladića iz Valjeva: Tukli su ga i u policijskoj stanici
Nedeljnik pre 5 satijoš 7 povezanih

Stambeni bum u Srbiji? Izdate 2.402 građevinske dozvole u junu
Serbian News Media pre 2 satajoš 29 povezanih