Povezane vesti

Jezive reči na suđenju optuženog za ubistvo Vinke: Sin žrtve sve slušao, pa tražio doživotnu robiju

Jezive reči na suđenju optuženog za ubistvo Vinke: Sin žrtve sve slušao, pa tražio doživotnu robiju

Večernje novosti 15.01.2021
BOBAN Stojanović iz sokobanjskog sela Radenkovac, sin šezdesetdevetogodišnje Vinke koju je 7. maja 2020. godine u njenoj kući svirepo ubio njegov prijatelj Siniša Branković (51), zatražio je danas od Višeg suda u Nišu da mu se izrekne kazna… »
Ne mogu da poreknem Siniša na sudu priznao monstruozno ubistvo stare Vinke u Radenkovcu: Nije bilo potrebe da joj lomim vrat

Ne mogu da poreknem Siniša na sudu priznao monstruozno ubistvo stare Vinke u Radenkovcu: Nije bilo potrebe da joj lomim vrat

Kurir 15.01.2021
Siniša Branković (60) priznao je pred Višim sudom u Nišu na današnjem glavnom pretresu da je ubio svoju komšinicu Vinku Stojanović (69) 7. maja 2020. godine oko 22 sata u njenoj kući u selu Radenkovac kod Sokobanje. Vinka je pronađena u donjem… »
Jezivo svedočenje ubice vinke Stojanović! Na ročištu izjavio: "Nisam joj uvrtao glavu jer za tim nije bilo potrebe"

Jezivo svedočenje ubice vinke Stojanović! Na ročištu izjavio: "Nisam joj uvrtao glavu jer za tim nije bilo potrebe"

Mondo 15.01.2021
Prema optužnici Siniša je optužen da je nesrećnu ženu devet puta nožem ubo u glavu i vrat, da ju je potom udarao čašom u glavu i na kraju joj slomio vrat. Prema optužnici Siniša je optužen da je nesrećnu ženu devet puta nožem ubo u glavu i… »
Jezive reči na suđenju optuženog za ubistvo Vinke: Sin žrtve sve slušao, pa tražio doživotnu robiju

Jezive reči na suđenju optuženog za ubistvo Vinke: Sin žrtve sve slušao, pa tražio doživotnu robiju

Telegraf 15.01.2021
- Uzeo sam nož koji mi se našao pri ruci i počeo da je udaram njime u predelu vrata dok je sedela na krevetu, pa sam dohvatio staklenu čašu i udarao je po glavi. Ona se branila, ali je bila slabija od mene. Kada je prestala da se pomera, okrenuo sam… »

Vesti dana »