Povezane vesti
Državni vrh Crne Gore o modelu kohabitacije
Dnevnik 15.01.2021
PODGORICA: Crnogorski državni vrh je na današnjem sastanku održanom na inicijativu premijera Zdravka Krivokapića, razgovarao o pitanjima koja su, kako je saopšteno, važna i za vlast i za opoziciju, kao i za građane Crne Gore. U zajedničkom saopštenju… »
Bomba iz Crne Gore! Đukanović najavio: Potpisaću sve zakone! (video)
Pravda 15.01.2021
Na sastanku predsednika Crne Gore Mila Đukanovića, predsednika Skupštine Alekse Bečića, premijera Zdravka Krivokapića i potpredsednika Vlade Dritana Abazovića dogovoreno je da bi kohabitacija morala da profunkciše. Đukanović je nakon poraza na izborima… »
TV Vijesti: Đukanović najavio da će potpisati zakone
Nova 15.01.2021
Na sastanku predsednika Crne Gore Mila Đukanovića, predsednika Skupštine Alekse Bečića, premijera Zdravka Krivokapića i potpredsednika Vlade Dritana Abazovića dogovoreno je da bi kohabitacija morala da profunkciše, javlja Televizija Vijesti. Predsednik… »
Završen sastanak sa Ðukanovićem u Vladi Crne Gore
Nova 15.01.2021
U zgradi Vlade Crne Gore završen je sastanak predsednika Mila Ðukanovića i premijera Zdravka Krivokapića, na kojem je glavna tema razgovora trebalo da bude kohabitacija i funkcionisanje Saveta za odbranu i bezbednost. Sastanku su prisustvovali predsednik… »
Vesti dana »
Kraljevčani na začelju: U gradu na Ibru prosečna martovska zarada - 100.541 dinar
Večernje novosti pre 37 minutajoš 29 povezanih
U iskakanju tramvaja povređeno 12 odraslih i dvoje dece - među njima troje teže povređenih
N1 Info pre 2 satajoš 98 povezanih
U Čačku proglašena vanredna situacija zbog havarije sa vodosnabdevanjem
Beta pre 1 satjoš 34 povezane





