Povezane vesti
Horor posle zemljotresa u Indoneziji: Spasioce koče oštećeni mostovi i putevi i nestanak struje (video)
Kurir 16.01.2021
Oštećeni putevi i mostovi, nestanak struje kao i nedostatak teške mehanizacije oteavaju posao spasiocima u Indoneziji nakon razornog zemljotresa magnitude 6,2, na ostrvu Sulavesi, u kojem je najmanje 45 osoba poginulo,a stotine je povređenih. Predsednik… »
Traje potraga za žrtvama razornog zemljotresa u Indoneziji, najmanje 45 poginulo
N1 Info 16.01.2021
Spasioci su u subotu na indonežanskom ostrvu Sulavesiju nastavili da tragaju za ljudima zarobljenima ispod ruševina nakon što je razorni zemljotres u petak usmrtio barem 45 ljudi, ranio stotine, a hiljade su se u strahu dale u beg s područja koje je i u… »
Broj žrtava porastao na 67: Zvaničnici strahuju da će ova cifra nakon snažnog zemljotresa u Indoneziji i dalje rasti
Blic 16.01.2021
Broj žrtava razornog zemljotresa magnitude 6,2 Rihtera na ostrvu Sulavezi u Indoneziji porastao je na 67. Zvaničnik Međunarodne federacije društava Crvenog krsta i Crvenog polumeseca u Indoneziji, Jan Gelfand rekao je za CNN da očekuje kako će se broj… »
Vesti dana »
Mađarski MOL kupuje deo NIS-a? Rusi računaju na Orbana da reši sankcije
Nova pre 4 satijoš 2 povezane
Milenković: Nadam se da ćemo uspeti da donesemo sreću našim ljudima (video)
Sportski žurnal pre 40 minutajoš 30 povezanih
Protest ispred NišTV zbog intervjua s ministrom prosvete, ali njega nije bilo, razgovor bio snimljen
Beta pre 1 satjoš 35 povezanih
Veljanovski: „Od krnjeg Saveta REM-a ne može se očekivati da radi u javnom interesu“
Serbian News Media pre 1 satjoš 82 povezane
Štrajk glađu Dijane Hrke: 'Nije mi dobro, ali ostajem do kraja'
BBC News pre 20 minutajoš 19 povezanih



