Povezane vesti

"Više nemam plan u životu bez njega": Devojka ubijenog Milana iz Filadelfiji neutešna: Trebalo je da se uselim u njegov…

Blic 16.01.2021
Oliija Gorski, devojka mladića srpskog porekla Milana Lončara koji je ubijen pre dve večeri u Filadelfiji, otkrila je američkim medijima da su njih dvoje razmišljali o venčanju. - Bio je moja srodna duša i više nemam plan u životu bez njega -… »

"Trebalo je da se venčamo": Devojka ubijenog Srbina otkrila koje planove su im ubice uništile

Mondo 16.01.2021
Ona je trebalo da se useli kod njega. Ona je trebalo da se useli kod njega. Olivija Gorski, devojka mladića srpskog porekla Milana Lončara koji je ubijen pre dve večeri u Filadelfiji, otkrila je američkim medijima da su njih dvoje razmišljali o… »

Želeli smo da se venčamo: Vapaj neutešne devojke svirepo ubijenog srpskog mladića u Filadelfiji bez Milana nemam plan u…

Kurir 16.01.2021
Oliija Gorski, devojka mladića srpskog porekla Milana Lončara koji je ubijen pre dve večeri u Filadelfiji, otkrila je američkim medijima da su njih dvoje razmišljali o venčanju. - Bio je moja srodna duša i više nemam plan u životu bez njega -… »

Bez Milana nemam plan u životu: Devojka ubijenog srpskog mladića u Filadelfiji neutešna, trebalo je da žive zajedno i da se…

Večernje novosti 16.01.2021
OLIVIJA Gorski, devojka mladića srpskog porekla Milana Lončara koji je ubijen pre dve večeri u Filadelfiji, otkrila je američkim medijima da su njih dvoje razmišljali o venčanju. - Bio je moja srodna duša i više nemam plan u životu bez njega -… »

Vardu razbesneo slučaj ubistva srpskog studenta u Americi

Nova 16.01.2021
Snimak ubistva srpskog studena iz Filadelfije uznemirio je ovdašnju javnost, a tim povodom su se oglasili i pojedini sportisti. Nekadašnji košarkaš Partizana Ratko Varda pita se gde je sada jednakost, prisećajući se prošlogodišnjeg slučaja iz… »

Vesti dana »