Povezane vesti

Pored otisaka u snegu, našli su tragove vukova Ispovest skijaša koji se izgubio na Staroj planini i 14 sati lutao šumom

Pored otisaka u snegu, našli su tragove vukova Ispovest skijaša koji se izgubio na Staroj planini i 14 sati lutao šumom

Blic 16.01.2021
Kada su me pronašli, iz Gorske službe spasavanja su mi kazali da su pored mojih tragova u snegu, našli i tragove vukova. Srećom, mimoišli smo se - ovako započinje svoju priču Uroš Dragićević (22) iz Knjaževca koji se izgubio na Staroj planini… »
Kako sam preživeo 14 sati na Staroj planini okružen vukovima

Kako sam preživeo 14 sati na Staroj planini okružen vukovima

Nova 16.01.2021
Knjaževčanin Uroš Dragićević (22) koji se izgubio skijajući na Staroj planini 13.januara oko 15 sati, pronađen je 14. januara ujutru oko 4:45 sati blizu sela Zaskovci. Uroš nije povređen i dobro se oseća. Hodao je oko 14 sati po šumi i po… »
Sve više ljudi nestaje u Srbiji: Traže ih spasioci i meštani! Nepripremljeni izlaze na staze a ne znaju koliko je opasno

Sve više ljudi nestaje u Srbiji: Traže ih spasioci i meštani! Nepripremljeni izlaze na staze a ne znaju koliko je opasno

Mondo 16.01.2021
Iako još uvek nema zvaničnih podatataka koliko planinara i skijaša se izgubilo na nivou Srbije prethodnih meseci, iz prakse vidimo da se taj broj jako povećao. Iako još uvek nema zvaničnih podatataka koliko planinara i skijaša se izgubilo na nivou… »

Vesti dana »