Povezane vesti

Poznati vlasnik škole glume Mika Aleksić uhapšen zbog optužbi za silovanje i seksualno uznemiranvanje

Poznati vlasnik škole glume Mika Aleksić uhapšen zbog optužbi za silovanje i seksualno uznemiranvanje

Nedeljnik 16.01.2021
Screenshot Miroslav Mika Aleksić vlasnik škole glume večeras je priveden u stanicu policije, jer ga je više devojka prijavilo za silovanje ili seksualno uznemiravanje. Poznata glumica Milena Radulović u ispovesti koju je dala za sutrašnje štampano… »
Imala sam 17 godina kada me je silovao Mika Aleksić! Glumica Milena Radulović rešila da ne ćuti: Nije se dogodilo samo…

Imala sam 17 godina kada me je silovao Mika Aleksić! Glumica Milena Radulović rešila da ne ćuti: Nije se dogodilo samo…

Kurir 16.01.2021
Čuveni vlasnik škole glume Miroslav Mika Aleksić večeras priveden je u stanicu policije, a glumica Milena Radulović (26), kako sama kaže, imala je 17 godina kada ju je on silovao. - Šest godina sam bila u školi Mike Aleksića kada me je silovao… »
Milena Radulović o optužbama na račun Mike Aleksića: Rešile smo da stanemo na put mračnom krugu zlostavljanja! Nećemo…

Milena Radulović o optužbama na račun Mike Aleksića: Rešile smo da stanemo na put mračnom krugu zlostavljanja! Nećemo…

Kurir 16.01.2021
Čuveni vlasnik škole glume Miroslav Mika Aleksić večeras priveden je u stanicu policije, a glumica Milena Radulović (26), kako sama kaže, imala je 17 godina kada ju je on silovao. Glumica se sada oglasila na svom Instagram profilu, pa istakla da su… »
Priveden čuveni režiser i nastavnik glume Mika Aleksić: Učenice ga optužile za silovanje!

Priveden čuveni režiser i nastavnik glume Mika Aleksić: Učenice ga optužile za silovanje!

Srbija danas 16.01.2021
Priveden Miroslav Mika Aleksić. Kako se saznaje, Miroslav Mika Aleksić čuveni vlasnik škole glume večeras je priveden u stanicu policije, jer ga je više devojaka prijavilo za silovanje ili seksualno uznemiravanje. Aleksića je za seksualno… »
Priveden vlasnik škole glume Miroslav Mika Aleksić

Priveden vlasnik škole glume Miroslav Mika Aleksić

Telegraf 16.01.2021
Više devojaka navodno ga je prijavilo za zlostavljanje. Vlasnik škole glume Miroslav Mika Aleksić (68) priveden je večeras u policijsku stanicu, jer ga navodno više devojaka prijavilo za seksualno uznemiranje, javljaju beogradski mediji. Kako prenosi… »
Čuveni nastavnik glume osumnjičen za silovanje! Miroslav Mika Aleksić priveden u policijsku stanicu na razgovor

Čuveni nastavnik glume osumnjičen za silovanje! Miroslav Mika Aleksić priveden u policijsku stanicu na razgovor

Mondo 16.01.2021
Protiv njega je tužbu podnelo nekoliko devojaka. Protiv njega je tužbu podnelo nekoliko devojaka. Miroslav Mika Aleksić čuveni vlasnik škole glume večeras je priveden u stanicu policije, jer ga je više devojka prijavilo za silovanje ili seksualno… »
Evo ko je Miroslav Mika Aleksić: Ugledni profesor iz Beograda osumnjičen za silovanja učenica!

Evo ko je Miroslav Mika Aleksić: Ugledni profesor iz Beograda osumnjičen za silovanja učenica!

Mondo 16.01.2021
Poznati režiser, scenarista i učitelj glume Miroslav Mika Aleksić uhapšen je u Beogradu zbog optužbe za silovanje. Poznati režiser, scenarista i učitelj glume Miroslav Mika Aleksić uhapšen je u Beogradu zbog optužbe za silovanje. Aleksića je za… »
Priveden čuveni nastavnik glume Mika Aleksić: Učenice ga optužile za silovanje

Priveden čuveni nastavnik glume Mika Aleksić: Učenice ga optužile za silovanje

Kurir 16.01.2021
Priveden Miroslav Mika Aleksić. Čuveni vlasnik škole glume večeras je priveden u stanicu policije. Više devojka prijavilo za navodno silovanje ili seksualno uznemiravanje. Kurir.rs/Blic/M.M. Kurir Autor: Kurir… »
Priveden nastavnik glume Mika Aleksić, optužen za silovanje

Priveden nastavnik glume Mika Aleksić, optužen za silovanje

Nova 16.01.2021
Kako saznaje "Blic", Miroslav Mika Aleksić čuveni vlasnik škole glume večeras je priveden u stanicu policije, jer ga je više devojka prijavilo za silovanje ili seksualno uznemiravanje. Poznata glumica Milena Radulović u ispovesti koju je dala za… »
Milena Radulović: Rešile smo da progovorimo o silovanjima

Milena Radulović: Rešile smo da progovorimo o silovanjima

Nova 16.01.2021
Miroslav Mika Aleksić, čuveni vlasnik škole glume večeras je priveden u stanicu policije, jer ga je više devojka prijavilo za silovanje ili seksualno uznemiravanje, piše Blic. Glumica Milena Radulović oglasila se ovim povodom na svom Instagram… »

Vesti dana »