Povezane vesti

Mika aleksić snimao arkanovo i cecino venčanje: Profesor optužen za silovanje režirao "svadbu veka"!

Mika aleksić snimao arkanovo i cecino venčanje: Profesor optužen za silovanje režirao "svadbu veka"!

Mondo 17.01.2021
Bilo je nezapamćeno interesovanje javnosti. Bilo je nezapamćeno interesovanje javnosti. Glumica Milena Radulović potresla je Srbiju svojom ispovešću u kojoj je optužila profesora glume Miroslava Miku Aleksića za silovanje, a upravo on snimio je… »
Milena je heroina uz koju moramo svi da stanemo: Popović zgrožena saznanjem da se Aleksić sumnjiči za zlostavljanje mladih…

Milena je heroina uz koju moramo svi da stanemo: Popović zgrožena saznanjem da se Aleksić sumnjiči za zlostavljanje mladih…

Kurir 17.01.2021
Članica Predsedništva Srpske napredne stranke Biljana Popović napisala je danas da je zgrožena saznanjem da je reditelj Miroslav Mika Aleksić osumnjičen za seksualno zlostavljanje pet polaznica njegove škole glume u Beogradu. - Danas su mi… »
Zašto silovane devojke godinama ćute? Dok prolaze kroz pakao jednog se posebno boje! (kurir televizija)

Zašto silovane devojke godinama ćute? Dok prolaze kroz pakao jednog se posebno boje! (kurir televizija)

Kurir 17.01.2021
Stop nasilju nad glumicama, poručila je Hristina Popović, Marijana Mićić daje devojkama ogromnu podršku, Milan Marić poručuje: "Podrška do neba", Mia Bjelogrlić smatra da je tekst glumice najvažniji ove godine, Hana Selimović je objasnila da… »
Pre 6 meseci šokirala priznanjem da je bila žrtva silovanja: Danijela Štajnfeld podržala Milenu Radulović!

Pre 6 meseci šokirala priznanjem da je bila žrtva silovanja: Danijela Štajnfeld podržala Milenu Radulović!

Mondo 17.01.2021
Javno je stala uz mlađu koleginicu. Javno je stala uz mlađu koleginicu. Glumica Danijela Štajnfeld, koja je u avgustu 2020. godine otkrila je da je bila žrtva silovanja od strane moćnika iz domaće filmske industrije, stala je uz koleginicu Milenu… »
Igor Jurić Mileni Radulović: Svi zdravorazumni ljudi su uz tebe

Igor Jurić Mileni Radulović: Svi zdravorazumni ljudi su uz tebe

Dnevnik 17.01.2021
BEOGRAD: Osnivač Fondacije "Tijana Jurić", Igor Jurić poručio je večeras Mileni Radulović, koja je prijavila vlasnika škole glume za silovanje, da su uz nju svi zdravorazumni ljudi ove zemlje, navodeći da je ovo jedna od priča "za koju smo… »
Zašto žrtve zlostavljanja godinama ćute: Pre nego što postavite to pitanje, pročitajte reči psihoterapeuta!

Zašto žrtve zlostavljanja godinama ćute: Pre nego što postavite to pitanje, pročitajte reči psihoterapeuta!

Mondo 17.01.2021
Glumica Milena Radulović, kao i još neke devojke, optužile su Miku Aleksića za silovanje. Mnogi se pitaju zašto su godinama ćutale, a evo šta psihoterapeut kaže na to. Glumica Milena Radulović, kao i još neke devojke, optužile su Miku Aleksića… »
I Nemanja Nedović uz silovanu glumicu: Podrška devojkama

I Nemanja Nedović uz silovanu glumicu: Podrška devojkama

Nova 17.01.2021
Milena Radulović dobija podršku sa svih strana, nisu na šokantne vesti ostali imuni ni poznati iz sveta sporta. Mirko Poledica je već oštro reagovao na ispovest Milene Radulović, koja je u svojoj intimnoj ispovesti za “Blic” ispričala da ju je… »
Daš 60 evra za mikinu sektu: Glumica otkrila - povraćalo mi se svaki put kad sam išla na čas!

Daš 60 evra za mikinu sektu: Glumica otkrila - povraćalo mi se svaki put kad sam išla na čas!

Mondo 17.01.2021
Strašno svedočenje glumice koja je pohađala školu glume Mike Aleksića. Strašno svedočenje glumice koja je pohađala školu glume Mike Aleksića Glumica Đurđina Radić oglasila se na društvenim mrežama nakon hapšenja nastavnika glume Miroslava… »
"Rano si krenula si*ama kroz život": Stravična ispovest manekenke Ivane Stanković - imala sam samo 15 godina

"Rano si krenula si*ama kroz život": Stravična ispovest manekenke Ivane Stanković - imala sam samo 15 godina

Mondo 17.01.2021
Veliki broj javnih ličnosti podelio je svoja iskustva sa učiteljem glume Mikom Aleksićem koji je uhapšen zbog zlostavljanja polaznica škole, među kojima je i glumica Milena Radulović. Veliki broj javnih ličnosti podelio je svoja iskustva sa… »
Zločin je pitati žrtvu zbog čega nije rekla ranije: Miodrag Radonjić i Tika Stanić razočarani u Miku, Mileni dali snažnu…

Zločin je pitati žrtvu zbog čega nije rekla ranije: Miodrag Radonjić i Tika Stanić razočarani u Miku, Mileni dali snažnu…

Kurir 17.01.2021
Milena Radulović optužila je uglednog scenaristu, režisera i učitelja glumce Miroslava Miku Aleksića da ju je silovao kada je bila maloletna, dok je pohađala njegovu školu glume. Ova vest potresla je čitavu domaću javnost, a mnoge javne ličnosti… »
Miodrag Radonjić išao u školu Mike Aleksića: Nisam ni slutio da se u kancelariji pored studija dešavaju takve grozote

Miodrag Radonjić išao u školu Mike Aleksića: Nisam ni slutio da se u kancelariji pored studija dešavaju takve grozote

Mondo 17.01.2021
Glumac koji je pohađao školu glume Mike Aleksića javno pružio podršku koleginici Mileni Radulović. Glumac koji je pohađao školu glume Mike Aleksića javno pružio podršku koleginici Mileni Radulović Glumac Miodrag Radonjić oglasio se na… »
Plaćaš 60 € da neko govori da si glup, debeo i da slušaš mikine zapovesti: Glumica Đurđina trese se od tuge i besa…

Plaćaš 60 € da neko govori da si glup, debeo i da slušaš mikine zapovesti: Glumica Đurđina trese se od tuge i besa…

Kurir 17.01.2021
Glumicu Đurđinu Radić uznemirila je vest da je Miroslav Mika Aleksić silovao njenu koleginicu Milenu Radulović. Đurđina je pružila podršku Mileni i ostalim devojkama koje su prošle kroz isto, a onda iznela detalje o glumačkoj školi čiji je… »
Ko pita milenu zašto je ćutala, sam čini novi zločin: Reči glumca o jezivom zlostavljanju bi trebalo da čuju svi!

Ko pita milenu zašto je ćutala, sam čini novi zločin: Reči glumca o jezivom zlostavljanju bi trebalo da čuju svi!

Mondo 17.01.2021
Glumac o skandaloznom slučaju silovanja i zlostavljanja u školi glume Mike Aleksića, ali i onima koji su na društvenim mrežama počeli da vređaju glumicu. Glumac o skandaloznom slučaju silovanja i zlostavljanja u školi glume Mike Aleksića, ali i… »
Pipao me po zadnjici i pitao "gde voliš": Svedočenje devojke iz Aleksićeve škole ledi krv u žilama

Pipao me po zadnjici i pitao "gde voliš": Svedočenje devojke iz Aleksićeve škole ledi krv u žilama

Mondo 17.01.2021
Jedna od, u to vreme devojčica, podelila je potresnu priču. Ona na svu sreću nije silovana, ali je, kaže, prošla kroz seksualno maltretiranje koje je prati do danas. Jedna od, u to vreme devojčica, podelila je potresnu priču. Ona na svu sreću nije… »
Srpski košarkaš se oglasio zbog Milene Radulović: Na poseban način pružio podršku i poslao važnu poruku!

Srpski košarkaš se oglasio zbog Milene Radulović: Na poseban način pružio podršku i poslao važnu poruku!

Mondo 17.01.2021
Nemanja Nedović je osetio potrebu da se na neki način oglasi povodom šokantnih vesti. Nemanja Nedović je osetio potrebu da se na neki način oglasi povodom šokantnih vesti. Jeziva vest potresla je Srbiju ovog vikenda! Nakon što je glumica Milena… »
Zašto je milena toliko dugo ćutala? Tihomir Stanić začepio usta kritičarima - Tražiti objašnjenje od žrtve je zločin

Zašto je milena toliko dugo ćutala? Tihomir Stanić začepio usta kritičarima - Tražiti objašnjenje od žrtve je zločin

Večernje novosti 17.01.2021
POZNATI srpski reditelj i učitelj glume Mika Aleksić priveden je zbog optužbi glumice Milene Radulović da ju je silovao dok je bila maloletna, što je glumac Tihomir Tika Stanić ocenio kao "nešto što se ne može rečima opisati" Na društvenim… »
Iz mikine škole izašla sam istraumirana: Hana Selimović podržala Milenu i opisala 13 godina u školi glume "iz pakla"

Iz mikine škole izašla sam istraumirana: Hana Selimović podržala Milenu i opisala 13 godina u školi glume "iz pakla"

Mondo 17.01.2021
Glumica se oglasila na društvenim mrežama i podržala sve devojke koje su pretrpele zlostavljanje učitelja glume. Glumica se oglasila na društvenim mrežama i podržala sve devojke koje su pretrpele zlostavljanje učitelja glume Hana Selimović… »
Ispovest Milene Radulović: Aleksić me silovao sa 17 godina

Ispovest Milene Radulović: Aleksić me silovao sa 17 godina

Sandžak haber 17.01.2021
BEOGRAD – Glumica Milena Radulović zajedno sa još nekoliko devojaka, od kojih su neke maloletne, prijavila je poznatog vlasnika škole glume, Miroslava Miku Aleksića za silovanje i seksualno uznemiravanje. Hrabra Milena izašla u javnost i svoju… »
Oglasila se Voditeljka: Jeza me uhvati kada ovo pročitam, i ja sam išla u tu školu!

Oglasila se Voditeljka: Jeza me uhvati kada ovo pročitam, i ja sam išla u tu školu!

Mondo 17.01.2021
Voditeljka Minja Miletić otkrila da je i sama bila učenica u školi Mike Aleksića kojeg su polaznice optužile za silovanje i seksualno uznemiravanje. Voditeljka Minja Miletić otkrila da je i sama bila učenica u školi Mike Aleksića kojeg su… »
Hana Selimović je posle hrabre Milene priznala da je kod Mike Aleksića u školi i sama doživela traume

Hana Selimović je posle hrabre Milene priznala da je kod Mike Aleksića u školi i sama doživela traume

Noizz 17.01.2021
Hana Selimović je pružila podršku svojoj hrabroj koleginici Mileni Radulović koja je javnosti ispričala da ju je silovao učitelj glume Miroslav Mika Aleksić kada je imala 17 godina, pa priznala da je i sama iz te škole izašla istraumirana, iako… »
Poledica o glumicama i Aleksiću: Želim mu 9. krug pakla

Poledica o glumicama i Aleksiću: Želim mu 9. krug pakla

Nova 17.01.2021
Predsednik Sindikata fudbalera "Nezavisnost", Mirko Poledica, revoltiran je zbog novog slučaja silovanja koji potresa srpsku javnost. Glumica Milena Radulović zajedno sa još nekoliko devojaka, od kojih su neke maloletne, prijavila je poznatog vlasnika… »
Ispovest Milene Radulović: Aleksić me silovao sa 17 godina

Ispovest Milene Radulović: Aleksić me silovao sa 17 godina

IndeksOnline 17.01.2021
BEOGRAD – Glumica Milena Radulović zajedno sa još nekoliko devojaka, od kojih su neke maloletne, prijavila je poznatog vlasnika škole glume, Miroslava Miku Aleksića za silovanje i seksualno uznemiravanje. Hrabra Milena izašla u javnost i svoju… »
Jurić o slučaju Aleksića: "Žrtava u njegovoj karijeri bilo mnogo, javna tajna. U Srbiji puno takvih"

Jurić o slučaju Aleksića: "Žrtava u njegovoj karijeri bilo mnogo, javna tajna. U Srbiji puno takvih"

Telegraf 17.01.2021
Profesor Mika Aleksić priveden je posle optužbi glumice Milene Radulović da ju je silovao kada je bila maloletna. Srpski reditelj i učitelj glume Miroslav Mika Aleksić priveden je zbog optužbi glumice Milene Radulović da ju je seksualno zlostavljao… »
Ćero, brineš zbog besmislica: Mika Aleksić odbijao da priča s roditeljima, ovako je opisivao odnos s decom u školi

Ćero, brineš zbog besmislica: Mika Aleksić odbijao da priča s roditeljima, ovako je opisivao odnos s decom u školi

Mondo 17.01.2021
Vlasnik čuvene škole glume optužen za silovanje i zlostavljanje. Ovako je govorio o deci i odnosu s njima. Vlasnik čuvene škole glume optužen za silovanje i zlostavljanje. Ovako je govorio o deci i odnosu s njima. Poznati srpski reditelj i učitelj… »
Bravo, hrabra devojko, bravo u ime svih žena: Snažna poruka podrške glumici koju je silovao učitelj glume Mika Aleksić

Bravo, hrabra devojko, bravo u ime svih žena: Snažna poruka podrške glumici koju je silovao učitelj glume Mika Aleksić

Mondo 17.01.2021
Glumica Milena Radulović optužila je učitelja glume Miku Aleksića da ju je silovao kada je imala 17 godina - poruke podrške javnih ličnosti i dalje pristižu. Glumica Milena Radulović optužila je učitelja glume Miku Aleksića da ju je silovao… »
Poznati učitelj glume u Beogradu uhapšen, mlada glumica svedočenjem o silovanju potresla Srbiju

Poznati učitelj glume u Beogradu uhapšen, mlada glumica svedočenjem o silovanju potresla Srbiju

Sputnik 17.01.2021
Poznati režiser, scenarista i učitelj glume Miroslav Mika Aleksić uhapšen je u Beogradu zbog optužbe za silovanje, objavio je „Blic“. Kako se navodi, Aleksić je sinoć priveden u stanicu policije jer ga je više devojka prijavilo za silovanje… »
Priveden nastavnik glume Mika Aleksić zbog optužbi za silovanje

Priveden nastavnik glume Mika Aleksić zbog optužbi za silovanje

N1 Info 17.01.2021
Miroslav Mika Aleksić, čuveni vlasnik škole glume, sinoć je priveden u stanicu policije, jer ga je više devojka prijavilo za silovanje ili seksualno uznemiravanje, preneo je Blic. Glumica Milena Radulović medijima je ispričala da je Aleksić dok je… »
“Bila sam u Mikinoj grupi 2 godine i pobegla sam”

“Bila sam u Mikinoj grupi 2 godine i pobegla sam”

Nova 17.01.2021
Nakon vesti da je Miroslav Mika Aleksić, čuveni vlasnik škole glume, sinoć priveden u stanicu policije jer ga je više devojka prijavilo za silovanje ili seksualno uznemiravanje. Beograđanka I.S. prenosi svoje iskustvo dok je dve godine bila u… »
Pojavila se još jedna navodna žrtva profesora Mike Aleksića: Ovako je on pričao o devojčicama

Pojavila se još jedna navodna žrtva profesora Mike Aleksića: Ovako je on pričao o devojčicama

Telegraf 17.01.2021
Profesor Mika Aleksić priveden je posle optužbi glumice Milene Radulović da ju je silovao kada je bila maloletna. Srpski reditelj i učitelj glume Mika Aleksić priveden je zbog optužbi glumice Milene Radulović da ju je silovao dok je bila maloletna… »
Orašanin, miodrag Radonjić, Milan Marić i drugi pružili podršku mileni: Kolege svim srcem uz glumicu koju je silovao…

Orašanin, miodrag Radonjić, Milan Marić i drugi pružili podršku mileni: Kolege svim srcem uz glumicu koju je silovao…

Kurir 17.01.2021
Poznati vlasnik škole glume Miroslav Mika Aleksić priveden je u stanicu policije, a srpska glumica Milena Radulović (26) priznala je da ju je silovao kad je imala samo 17 godina. Veliku podršku Milena je dobila od svojih kolega, ali i javnih… »
Mika Aleksić nije hteo da razgovara sa roditeljima učenika u školi: Ponašaju se kao vlasnici, a devojčice brže sazrevaju!

Mika Aleksić nije hteo da razgovara sa roditeljima učenika u školi: Ponašaju se kao vlasnici, a devojčice brže sazrevaju!

Kurir 17.01.2021
Poznati srpski reditelj i učitelj glume Miroslav Mika Aleksić priveden je zbog optužbi glumice Milene Radulović da ju je silovao dok je bila maloletna. Milena je u svojoj ispovesti ispričala da se sve dogodilo u školi glume, "više od jednom", kada… »
Hana Selimović: Milena je uradila važnu stvar! Išla sam u tu dramsku grupu 13 godina, zagrljaj za svaku koja je istupila!

Hana Selimović: Milena je uradila važnu stvar! Išla sam u tu dramsku grupu 13 godina, zagrljaj za svaku koja je istupila!

Kurir 17.01.2021
Poznati srpski reditelj i učitelj glume Miroslav Mika Aleksić priveden je zbog optužbi glumice Milene Radulović da ju je silovao dok je bila maloletna. Milena je u svojoj ispovesti ispričala da se sve dogodilo u školi glume, "više od jednom", kada… »
Brankici Stanković prete zbog slučaja Miroslava Aleksića

Brankici Stanković prete zbog slučaja Miroslava Aleksića

Nova 17.01.2021
Anonimni korisnik društvene mreže Tviter uputio je sinoć pretnju novinarki i urednici Insajdera Brankici Stanković, navodeći da ju je "policija zaštitila od navijača, ali da niko neće moći da je zaštiti od Božje presude". Stanković je na… »
Danijela Štajnfeld stala uz milenu Radulović posle ispovesti o silovanju: Javi se za sve što ti treba! Hvala za hrabri glas!

Danijela Štajnfeld stala uz milenu Radulović posle ispovesti o silovanju: Javi se za sve što ti treba! Hvala za hrabri glas!

Kurir 17.01.2021
Ispovest glumice Milene Radulović u kojoj tvrdi da ju je u 17. godini više puta silovao ugledni beogradski učitelj glume Mika Aleksić, šokirala je sve. Mlada glumica je Miku Aleksića prijavila policiji zajedno sa još dve devojke koje, kako je… »
Danijela Štajnfeld podržala Milenu Radulović: Uz tebe sam

Danijela Štajnfeld podržala Milenu Radulović: Uz tebe sam

Nova 17.01.2021
Sinoć je poput bombe odjeknula ispovest glumice Milene Radulović, u kojoj tvrdi da ju je u njenoj 17. godini više puta silovao ugledni beogradski učitelj glume Mika Aleksić. Jedna od poruka je stigla i od glumice Danijele Štajnfeld, inače autorke… »
Uhapšen nastavnik glume Mika Aleksić, optužen za silovanje

Uhapšen nastavnik glume Mika Aleksić, optužen za silovanje

Vesti online 17.01.2021
Poznati režiser, scenarista i učitelj glume Miroslav Mika Aleksić uhapšen je sinoć u Beogradu zbog optužbe za silovanje, javlja “Blic”. Poznata glumica Milena Radulović u ispovesti koju je dala za današnje štampano izdanje “Blica”… »
Milovančević: Divim se hrabrosti Milene Radulović

Milovančević: Divim se hrabrosti Milene Radulović

Nova 17.01.2021
Zahvalan sam Mileni Radulović što je izašla sa pričom o poznatom vlasniku škole glume Miroslavu Miki Aleksiću. Zahvalan sam jer je to veoma značajno i za te žene žrtve silovanja. Zahvalan sam, jer sam se bavio sličnim pričama i znam da žrtve… »
Hana Selimović: Iz Aleksićeve grupe nisam izašla bez trauma

Hana Selimović: Iz Aleksićeve grupe nisam izašla bez trauma

Nova 17.01.2021
Glumica Hana Selimović podržala je koleginicu Milenu Radulović nakon njene ispovesti da ju je čuveni pedagog glume Mirislav Mika Aleksić silovao. Ona je navela da i sama vuče traume iz perioda kada je kao tinejdžerka pohađala Mikinu grupu. Haninu… »
Ovako je Mika Aleksić govorio o svojim učenicama: Devojčice brže sazrevaju, sa roditeljima nije hteo da razgovara

Ovako je Mika Aleksić govorio o svojim učenicama: Devojčice brže sazrevaju, sa roditeljima nije hteo da razgovara

Večernje novosti 17.01.2021
POZNATI srpski reditelj i učitelj glume Mika Aleksić priveden je zbog optužbi glumice Milene Radulović da ju je silovao dok je bila maloletna. Milena je u svojoj ispovesti ispričala da se sve dogodilo u školi glume, “više od jednom”, kada je… »
Mika Aleksić optužen da je silovao učenice: Evo koji naši poznati glumci su pohađali njegovu školu!

Mika Aleksić optužen da je silovao učenice: Evo koji naši poznati glumci su pohađali njegovu školu!

Mondo 17.01.2021
Čuvenog vlasnika škole glume učenice optužile za seksualno zlostavljanje - glumica Milena Radulović otkrila da ju je silovao kada je imala 17 godina. Čuvenog vlasnika škole glume učenice optužile za seksualno zlostavljanje - glumica Milena… »
Gorica Mojović o Aleksiću: Glumice su se žalile na njega

Gorica Mojović o Aleksiću: Glumice su se žalile na njega

Nova 17.01.2021
Vest o privođenju Miroslava Mike Aleksića, čuvenog pedagoga kroz čiju školu su prošle generacije mladih od koji su neki postali popularni glumci, a koji je juče uhapšen zbog silovanja i seksulanog uznemiravanja nekoliko devojaka, digala je Beograd… »
"Hrabre devojke i ja nećemo odustati": Glumica Milena Radulović se oglasila posle ispovesti u "Blicu", društvene mreže gore

"Hrabre devojke i ja nećemo odustati": Glumica Milena Radulović se oglasila posle ispovesti u "Blicu", društvene mreže gore

Blic 16.01.2021
Tvrdnja poznate glumice Milene Radulović da ju je, dok je još bila maloletna, silovao čuveni nastavnik glume Miroslav Mika Aleksić, zapalila je u subotu uveče društvene mreže. Milena Radulović je na svoj instagram nalog postavila naslovnu stranu… »
Poznata mlada glumica Milena Radulović: "Silovao me učitelj glume Miroslav Mika Aleksić kad sam imala 17 godina"

Poznata mlada glumica Milena Radulović: "Silovao me učitelj glume Miroslav Mika Aleksić kad sam imala 17 godina"

Blic 16.01.2021
Nekoliko devojaka, od kojih su neke maloletne, prijavilo je policiji da ih je silovao ili seksualno uznemiravao Miroslav Mika Aleksić, čuveni vlasnik škole glume. Jedna od njih je renomirana mlada glumica Milena Radulović (26), koja gradi karijeru i u… »
Milena Radulović se oglasila na instagramu: Rešile smo da stanemo na put mračnom krugu zlostavljanja!

Milena Radulović se oglasila na instagramu: Rešile smo da stanemo na put mračnom krugu zlostavljanja!

Večernje novosti 16.01.2021
ČUVENI vlasnik škole glume večeras Miroslav Mika Aleksić je priveden u stanicu policije, a glumica Milena Radulović (26), kako sama kaže, imala je 17 godina kada ju je on silovao. Glumica se sada oglasila na svom Instagram profilu: - Posle teške… »
Priveden čuveni nastavnik glume Mika Aleksić: Više učenica ga optužilo za silovanje, među njima i poznata glumica

Priveden čuveni nastavnik glume Mika Aleksić: Više učenica ga optužilo za silovanje, među njima i poznata glumica

Večernje novosti 16.01.2021
KAKO se saznaje, Miroslav Mika Aleksić čuveni vlasnik škole glume večeras je priveden u stanicu policije, jer ga je više devojka prijavilo za silovanje ili seksualno uznemiravanje. Poznata glumica Milena Radulović u ispovesti koju je dala za… »
Evo ko je Mika Aleksić: Poznati Beograđanin uhapšen zbog optužbi za stravična zlodela

Evo ko je Mika Aleksić: Poznati Beograđanin uhapšen zbog optužbi za stravična zlodela

Večernje novosti 16.01.2021
POZNATI režiser, scenarista i učitelj glume Miroslav Mika Aleksić uhapšen je večeras u Beogradu zbog optužbe za silovanje. Aleksića je za seksualno zlostavljanje optužila poznata mlada glumica Milena Radulović, ujedno dodavši da nije jedina već… »

Vesti dana »