Povezane vesti

Milan podržao bivšu! Najpoznatija starleta kopira pevačicu, nastao čitav haos, pa Stanković dolio ulje na vatru! Hit…

Milan podržao bivšu! Najpoznatija starleta kopira pevačicu, nastao čitav haos, pa Stanković dolio ulje na vatru! Hit…

Kurir 17.01.2021
Pevačica Rada Manojlović našla se u žiži interesovanja nakon što se ispostavilo da je svetski poznata starleta Kim Kardašijan u januaru ove godine obukla kostim sličan onom koji je Manojlovićeva nosila 2017. godine. Svi domaći, ali i mnogi… »
One ribe, a kad Rada obuče svi se smeju! Pevačica odbrusila svima koji su je godinama prozivali zbog izgleda!

One ribe, a kad Rada obuče svi se smeju! Pevačica odbrusila svima koji su je godinama prozivali zbog izgleda!

Mondo 17.01.2021
Jedan kostim, mnogo buke! Jedan kostim, mnogo buke! Pevačica Rada Manojlović našla se u žiži interesovanja nakon posta Jelene Karleuše da ju je Kim Kardašijan ponovo iskopirala. Nedugo nakon što je objavila da bi najpoznatija rijaliti zvezda mogla… »
"Smejali su mi se, a sada me hvale" Radu Manojlović iskopirala Kim Kardašijan: "Sa krojačicom sam osmislila taj kostim"

"Smejali su mi se, a sada me hvale" Radu Manojlović iskopirala Kim Kardašijan: "Sa krojačicom sam osmislila taj kostim"

Blic 17.01.2021
Pevačica Rada Manojlović postala je glavna tema na društvenim mrežama, nakon što se Kim Kardašijan na promociji svog novog parfema pojavila u sličnom izdanju koje je Manojlovićeva prošetala davne 2017. godine u emisiji „Amidži šou“. - Kim… »

Vesti dana »