Povezane vesti

Dolazim iz policije gde sam zvanično dala izjavu: Sara Zeljković sa još jednom devojkom prijavila Miku Aleksića za…

Dolazim iz policije gde sam zvanično dala izjavu: Sara Zeljković sa još jednom devojkom prijavila Miku Aleksića za…

Kurir 17.01.2021
Sara Zeljković i još jedna neimenovana devojka danas su u policiji takođe iznele optužbe za seksualno zlostavljanje protiv svog nekadašnjeg učitelja glume Miroslava Mike Aleksića. Poznati učitelj glume, podsećamo, uhapšen je nakon što je… »
Daš 60 evra mesečno za ulazak u sektu - kako je zapravo izgledalo školovanje kod Mike Aleksića

Daš 60 evra mesečno za ulazak u sektu - kako je zapravo izgledalo školovanje kod Mike Aleksića

Noizz 17.01.2021
Glumica Đurđina Radić se nakon što je Milena Radulović smogla snage da progovori o silovanju koje je proživljavala, oglasila se na društvenim mrežama nakon hapšenja nastavnika glume Miroslava Mike Aleksića u čiju je školu i sama išla sedam… »
Šok! Branislav Lečić obelodanio da je ispisao decu iz aleksićeve škole glume: Bili su godinu dana, a onda sam sve saznao!

Šok! Branislav Lečić obelodanio da je ispisao decu iz aleksićeve škole glume: Bili su godinu dana, a onda sam sve saznao!

Kurir 17.01.2021
Milena Radulović optužila je scenaristu, režisera i učitelja glumce Miroslava Miku Aleksića da ju je silovao, a mnoge kolege su pružile podršku njoj i ostalim devojkama koje su takođe smogle snagu da ga prijave. Tim povodom se oglasio i glumac… »
Milena silovanje prijavila posle 9 godina! Predatori žrtvama govore da niko neće verovati: Blogdan otkrio šta rade…

Milena silovanje prijavila posle 9 godina! Predatori žrtvama govore da niko neće verovati: Blogdan otkrio šta rade…

Kurir 17.01.2021
Miroslav Mika Aleksić je silovao glumicu Milenu Radulović (26) kada je imala samo 17 godina, što je ona sada otkrila na društvenim mrežama. Reditelj i vlasnik škole glume priveden je u stanicu policije. Više devojka prijavilo ga je za navodno… »
Ispovesti devojaka koje su išle u glumačku školu mike aleksića: Naterao me da se okrenem i potapšao po zadnjici! (foto)

Ispovesti devojaka koje su išle u glumačku školu mike aleksića: Naterao me da se okrenem i potapšao po zadnjici! (foto)

Kurir 17.01.2021
Vest da je Miroslav Mika Aleksić silovao glumicu Milenu Radulović kada je imala samo 17 godina šokirala je mnoge. Milena je pozvala i druge devojčice i devojke koje su pohađale Mikinu glumačku školu da progovore, a to su neke odmah i uradile na… »

Vesti dana »