Povezane vesti

Jasna poruka svetlane Bojković: Glumica iznela svoj stav o Mileni Radulović, Ivi Ilinčić i optužbama!

Jasna poruka svetlane Bojković: Glumica iznela svoj stav o Mileni Radulović, Ivi Ilinčić i optužbama!

Mondo 21.01.2021
Glumica komentarisala situaciju o kojoj bruji cela Srbija. Glumica komentarisala situaciju o kojoj bruji cela Srbija. Brojna imena srpskog glumišta oglasila su se kako bi komentarisala ono što je već nekoliko dana glavna vest u svim medijima - optužbe… »
Malo će mu biti doživotna, jer je već mator! Mia zgrožena: "Neka svi zamisle svoje ćerke ili sestre u ulozi žrtve"

Malo će mu biti doživotna, jer je već mator! Mia zgrožena: "Neka svi zamisle svoje ćerke ili sestre u ulozi žrtve"

Mondo 21.01.2021
"Ima neko "odozgo" ko će ga dočekati", izjavila je pevačica. "Ima neko "odozgo" ko će ga dočekati", izjavila je pevačica. I pevačica Mia Borisavljević, koja je nedavno otkrila da je ponovo trudna i čeka drugo dete sa izabranikom Bojanom… »
Sumnja se da je Aleksić seksualno napastvovao 5 učenica, među njima devojčice: MUP poziva žrtve

Sumnja se da je Aleksić seksualno napastvovao 5 učenica, među njima devojčice: MUP poziva žrtve

Telegraf 17.01.2021
Uhapšen je zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela silovanje i nedozvoljene polne radnje. Policija u Beogradu uhapsili je srpskog reditelja i učitelja glume Miku Aleksića (68) posle optužbi glumice Milene Radulović da ju je… »
Bojana Maljević je kod mike učila glumu: Optužbe su strašne, bez naših slika i poluinformacija!

Bojana Maljević je kod mike učila glumu: Optužbe su strašne, bez naših slika i poluinformacija!

Mondo 17.01.2021
Glumica se oglasila na Tviteru uz reči podrške Mileni Radulović. Glumica se oglasila na Tviteru uz reči podrške Mileni Radulović. Nakon optužbi glumice Milene Radulović da ju je seksualno zlostavljao profesor glume Miroslav Mika Aleksić, oglasila… »
Ispisao sam decu iz mikine škole! Branislav Lečić javno otkrio zašto ih je odveo od Aleksića

Ispisao sam decu iz mikine škole! Branislav Lečić javno otkrio zašto ih je odveo od Aleksića

Mondo 17.01.2021
U jeku potresnih priča i optužbi da je poznati profesor glume Miroslav Mika Aleksić silovatelj koji je iskorišćavao maloletne učenice u svojoj školi glume, oglasio se i glumac i Branislav Lečić. U jeku potresnih priča i optužbi da je poznati… »
Snažna poruka ane Mihajlovski: "Hvala svakoj ženi koja je progovorila, svako ko kaže drugačije je monstrum!"

Snažna poruka ane Mihajlovski: "Hvala svakoj ženi koja je progovorila, svako ko kaže drugačije je monstrum!"

Mondo 17.01.2021
"Kao živo biće, žena i majka, osećam neopisiv bes", napisala je. "Kao živo biće, žena i majka, osećam neopisiv bes", napisala je. I voditeljka Ana Mihajlovski oglasila se nakon što je glumica Milena Radulović optužila profesora glume, režisera… »
Sara Zeljković: Ja i još jedna devojka prijavile smo Aleksića

Sara Zeljković: Ja i još jedna devojka prijavile smo Aleksića

Dnevnik 17.01.2021
BEOGRAD: Nakon glumice Milene Radulović, njena koleginica Sara Zeljković objavila je da je, zajedno sa još jednom neimenovanom devojkom, danas u policiji iznela optužbe za seksualno zlostavljanje protiv svog nekadašnjeg učitelja glume Miroslava Mike… »
Odmotava se klupko? Voditeljka iz Mikine grupe optužila njegovog kolegu da je pokušao da je siluje!

Odmotava se klupko? Voditeljka iz Mikine grupe optužila njegovog kolegu da je pokušao da je siluje!

Mondo 17.01.2021
Voditeljka je takođe pohađala školu glume Mike Aleksića. Voditeljka je takođe pohađala školu glume Mike Aleksića. Glumica Milena Radulović iznela je u javnost optužbe da ju je profesor glume Miroslav Mika Aleksić silovao kada je imala 17… »
Kroz Aleksićevu školu prošlo 3000 dece, u ponedeljak saslušanje

Kroz Aleksićevu školu prošlo 3000 dece, u ponedeljak saslušanje

N1 Info 17.01.2021
Vlasnik i nastavnik čuvene škole glume, kroz koju je prošlo 3.000 dece, Miroslav Aleksić, uhapšen je nakon što ga je pet učenica optužilo za silovanje i seksualno uznemiravanje. Policija je saopštila da su dve žrtve u vreme počinjenih dela bile… »
Psiholog za Nova.rs: Ne postoji rok za prijavu silovanja

Psiholog za Nova.rs: Ne postoji rok za prijavu silovanja

Nova 17.01.2021
Nakon potresne ispovesti glumice Milene Radulović da ju je sa 17 godina silovao pedagog Miroslav Aleksić, nju su pojedini optužili da silovanje nije prijavila “na vreme”. Psiholog Tanja Ignjatović za portal Nova.rs priča može li uopšte da… »
Bolne ispovesti javnih ličnosti: koje su išle kod Mike Aleksića u školu! Glumica Đurđina Radić: "60 evra daješ da ti…

Bolne ispovesti javnih ličnosti: koje su išle kod Mike Aleksića u školu! Glumica Đurđina Radić: "60 evra daješ da ti…

Blic 17.01.2021
Nakon što je Milena Radulović javno istupila sa tvrdnjama da ju je, dok je još bila maloletna, silovao čuveni nastavnik glume Miroslav Mika Aleksić, javile su se i druge žene koje su takođe bile njegove učenice. Glumica Đurđina Radić osvrnula… »
Ovo je inspektorka kojoj se Milena zahvalila na pomoći

Ovo je inspektorka kojoj se Milena zahvalila na pomoći

Nova 17.01.2021
Mlada glumica Milena Radulović zahvalila se na Instagramu inspektorki Vesni Gašić Stojković zbog, kako je navela, profesionalnog pristupa u obavljanju svog posla u slučaju seksualnog napastvovanja za koje se sumnjiči profesor Miroslav Aleksić, a… »
Bila sam u sličnoj situaciji, i danas imam traume: Anabela o Aleksićevoj školi glume - "Prestiž, ali moraš da trpiš"

Bila sam u sličnoj situaciji, i danas imam traume: Anabela o Aleksićevoj školi glume - "Prestiž, ali moraš da trpiš"

Mondo 17.01.2021
"Ljudi koji krive ženu su podjednaki monstrumi", kaže pevačica. "Ljudi koji krive ženu su podjednaki monstrumi", kaže pevačica. Udarna vest u svim domaćim medijima je da je glumica Milena Radulović optužila profesora glume Miroslava Miku… »
Šta čeka Miku Aleksića: Preti mu 15 godina robije

Šta čeka Miku Aleksića: Preti mu 15 godina robije

Nova 17.01.2021
Miroslav Mika Aleksić, čuveni vlasnik škole glume u Beogradu, koji je priveden sinoć u stanicu policije jer ga je više devojka prijavilo za silovanje ili seksualno uznemiravanje, među kojima je i glumica Milena Radulović, sutra će biti saslušan u… »
Blic: Još dve devojke dale izjavu o Aleksiću

Blic: Još dve devojke dale izjavu o Aleksiću

N1 Info 17.01.2021
Nakon glumice Milene Radulović koja je istupila u javnost i iznela detalje o seksualnom zlostavljaju od strane reditelja Miroslava Mike Aleksića, u policijskoj stanici su danas izjavu o ovom slučaju dale još dve devojke, piše Blic. Jedna od njih… »
"Potisnula sam sve što mi je radio" Rediteljka Maja Matković progovorila o svom iskustvu u školi Mike Aleksića

"Potisnula sam sve što mi je radio" Rediteljka Maja Matković progovorila o svom iskustvu u školi Mike Aleksića

Blic 17.01.2021
Nakon što je glumica Milena Radulović javno istupila sa tvrdnjama da ju je, dok je još bila maloletna, silovao čuveni nastavnik glume Miroslav Mika Aleksić, mnogi su joj javno pružili podršku. Danas se i rediteljka Maja Maletković, koja je takođe… »
"Upravo dolazim iz policije gde sam zvanično dala izjavu" Još dva slučaja u navodima o zlostavljanju Mike Aleksića

"Upravo dolazim iz policije gde sam zvanično dala izjavu" Još dva slučaja u navodima o zlostavljanju Mike Aleksića

Blic 17.01.2021
Nakon glumice Milene Radulović koja je istupila u javnost i u bolnoj ispovesti za "Blic" iznela sve detalje o zlostavljaju od strane reditelja Miroslava Mike Aleksića, u policijsku stanicu su danas izjavu, o ovom slučaju, dale još dve devojke. Jedna… »
"Upravo dolazim iz policije, dala sam izjavu": Oglasila se o Aleksiću, pa sa još jednom devojkom otišla u MUP!

"Upravo dolazim iz policije, dala sam izjavu": Oglasila se o Aleksiću, pa sa još jednom devojkom otišla u MUP!

Mondo 17.01.2021
Oglasila se na društvenim mrežama da bi objasnila žrtvama zlostavljanja da će njihove izjave, ukoliko to žele, ostati anonimne. Oglasila se na društvenim mrežama da bi objasnila žrtvama zlostavljanja da će njihove izjave, ukoliko to žele, ostati… »
Ovo molim medije da objave: Milena Radulović se oglasila na Instagramu!

Ovo molim medije da objave: Milena Radulović se oglasila na Instagramu!

Mondo 17.01.2021
Glumicu su podržale brojne javne ličnosti. Glumicu su podržale brojne javne ličnosti. Glumica Milena Radulović, koja je šokirala javnost svojom ispovešću da je u 17. godini bila silovana od strane profesora glume Miroslava Mike Aleksića, oglasila… »
Moja nina je trebalo da ide tamo, ali Ja nisam htela da moje dete trpi to: Anabela otvoreno o glumačkoj školi Mike Aleksića!

Moja nina je trebalo da ide tamo, ali Ja nisam htela da moje dete trpi to: Anabela otvoreno o glumačkoj školi Mike Aleksića!

Kurir 17.01.2021
Pevačica Anabela Atijas je iskreno pričala o nasilju, i o vesti broj jedan da je glumica Milena Radulović optužila profesora glume Miku Aleksića da ju je silovao. - Nedostaje mi televizija, shvatila sam da to nije samo posao već stil života. Uzela… »
Milena se javno zahvalila inspektorki: Prijavila je silovanje i poručuje: "Nju kada vidiš znaš da nisi sama"

Milena se javno zahvalila inspektorki: Prijavila je silovanje i poručuje: "Nju kada vidiš znaš da nisi sama"

Blic 17.01.2021
Nakon što je glumica Milena Radulović javno istupila sa tvrdnjama da ju je, dok je još bila maloletna, silovao čuveni nastavnik glume Miroslav Mika Aleksić, mnogi su joj pružili podršku. Ona se sada oglasila važnom porukom kako bi podstakla druge… »
„To te izjeda iznutra...” Milica Dabović potresena zbog slučaja Milene Radulović, prisetila se i svog bolnog iskustva

„To te izjeda iznutra...” Milica Dabović potresena zbog slučaja Milene Radulović, prisetila se i svog bolnog iskustva

Večernje novosti 17.01.2021
BIVŠA košarkašica Milica Dabović jedna je od brojnih javnih ličnosti koja je pružila podršku glumici Mileni Radulović koja je smogla snagu da svog nekadašnjeg učitelja glume Miroslava Miku Aleksića prijavi za silovanje. Milica je i sama bila… »
Volela bih da sam te srela ranije: Glumica koja je optužila Aleksića za silovanje javno se zahvalila inspektorki Vesni (foto)

Volela bih da sam te srela ranije: Glumica koja je optužila Aleksića za silovanje javno se zahvalila inspektorki Vesni (foto)

Kurir 17.01.2021
Mlada glumica Milena Radulović, koja je optužila poznatog učitelja glume Miroslava Miku Aleksića za silovanje, zahvalila se danas na Instagramu inspektorki Vesni Gašić Stojković na svemu. - Kapa dole za ovu neviđenu ženu i njen profesionalni… »
Milena Radulović: Inspektorka mi vratila veru u život

Milena Radulović: Inspektorka mi vratila veru u život

Nova 17.01.2021
Glumica Milena Radulović zahvalila se na Instagramu inspektorki Vesni Gašić Stojković zbog, kako je navela, profesionalnog pristupa u obavljanju svog posla. “Kapa dole za ovu neviđenju ženu i njen profesionalni pristup! Inspektorka Vesna Gašić… »
Vučević: Na nama je da ne okrećemo glavu, već da pomognemo svakome ko je na meti nasilnika

Vučević: Na nama je da ne okrećemo glavu, već da pomognemo svakome ko je na meti nasilnika

Blic 17.01.2021
Gradonačlenik Novog Sada, Miloš Vučević reagovao je na vest o hapšenju čuvenog vlasnika škole glume Miroslava Mike Aleksića u Beogradu, nakon što ga je pet devojaka prijavilo za silovanje i seksualno uznemiravanje. Aleksić je osumnjičen da je… »
Gojković: Neophodno je da sve žrtve seksualnog nasilja imaju jasnu podršku svih nas

Gojković: Neophodno je da sve žrtve seksualnog nasilja imaju jasnu podršku svih nas

RTS 17.01.2021
Ministarka kulture i informisanja Maja Gojković je rekla da je ispovest mlade glumice Milene Radulović, koja svedoči o stravičnom seksualnom nasilju koje je preživela u poznatoj školi glume, sa razlogom uznemirila čitavo naše društvo i pokazala… »
Lečić: Šokirala me Milenina priča, deca su mi išla kod Mike

Lečić: Šokirala me Milenina priča, deca su mi išla kod Mike

Nova 17.01.2021
"Potpuno me je šokirala priča moje mlade koleginice Milene Radulović", kaže glumac Branislav Lečić, reagujući na ispovest glumice, u kojoj je navela da je bila žrtva seksualnog zlostavljanja Miroslava Mike Aleksića u njegovoj školi glume u vreme… »
SDP Srbije: Žrtve seksualnog nasilja nisu same

SDP Srbije: Žrtve seksualnog nasilja nisu same

Nova 17.01.2021
Socijaldemokratska partija Srbije (SDP) ocenila je da je svaka prijava seksualnog nasilja korak napred u borbi sa problemom pred kojim se ne smeju zatvarati oči i još manje ćutati. “To je najmanje što možemo i moramo da uradimo. Da podrškom… »
Funkcioneri, organizacije i poznate ličnosti podržale Milenu Radulović i osudile nastavnika glume

Funkcioneri, organizacije i poznate ličnosti podržale Milenu Radulović i osudile nastavnika glume

Radio 021 17.01.2021
Funkcioneri, političke stranke, organizacije i poznate ličnosti reagovale su na vest o hapšenju čuvenog vlasnika škole glume Miroslava Mike Aleksića u Beogradu, nakon što ga je pet devojaka prijavilo za silovanje i seksualno uznemiravanje. Glumica… »
Poruke podrške Mileni Radulović šire se društvenim mrežama: Ti si naša heroina

Poruke podrške Mileni Radulović šire se društvenim mrežama: Ti si naša heroina

RTS 17.01.2021
Ispovest glumice Milene Radulović (26) o preživljenom silovanju u poznatoj školi glume uzdrmala je javnost. Na društvenim mrežama šire se poruke podrške mladoj glumici, koja je skupila hrabrosti i slučaj prijavila policiji. Glumica Milena… »
Snažna podrška ane Mihajlovski Mileni Radulović: Svaka čast svakoj ženi koja je progovorila, svako ko kaže drugačije je…

Snažna podrška ane Mihajlovski Mileni Radulović: Svaka čast svakoj ženi koja je progovorila, svako ko kaže drugačije je…

Večernje novosti 17.01.2021
VODITELjKA Ana Mihajlovski pružila je podršku glumici Mileni Radulović koja je ispričala je da je Miroslav Mika Aleksić dok je bila maloletna silovao i da se to dogodilo više puta. - Svaka čast svakoj ženi koja je progovorila. Svako ko kaže… »
"Ovo je bruka i sramota za filmsku branšu" Radoš Bajić užasnut nakon što je Milena Radulović dala ispovest o silovanju od…

"Ovo je bruka i sramota za filmsku branšu" Radoš Bajić užasnut nakon što je Milena Radulović dala ispovest o silovanju od…

Blic 17.01.2021
Poznata glumica Milena Radulović u ispovesti koju je dala za "Blic" ispričala je da je Miroslav Miša Aleksić dok je bila maloletna silovao i da se to dogodilo više puta. Osim nje i nekoliko devojaka, od kojih su neke maloletne, prijavilo je policiji… »
Branislav lečić šokiran posle ispovesti Milene Radulović: Moj sin i ćerka su proveli godinu dana u Mikinoj školi

Branislav lečić šokiran posle ispovesti Milene Radulović: Moj sin i ćerka su proveli godinu dana u Mikinoj školi

Večernje novosti 17.01.2021
GLUMICA Milena Radulović ispričala je da je Miroslav Miša Aleksić, čuveni vlasnik škole glume, dok je bila maloletna silovao i da se to dogodilo više puta. Osim Milene i nekoliko devojaka, od kojih su neke maloletne, prijavilo je policiji da ih je… »
Ženska mreža SSP o hapšenju Mike Aleksića: Zločini ovakve vrste ostavljaju doživotne ožiljke na dušama žrtava

Ženska mreža SSP o hapšenju Mike Aleksića: Zločini ovakve vrste ostavljaju doživotne ožiljke na dušama žrtava

Glas Šumadije 17.01.2021
Ženska mreža Stranke slobode i pravde (SSP) saopštila je da je važno da se stane iza svake hrabre žrtve koja svojim rečima “baca svetlo na zlostavljanje”, kao što je to učinila glumica Milena Radulović. Mediji su sinoć preneli da je vlasnik… »
Aleksić sutra odgovara na optužbe svojih učenica

Aleksić sutra odgovara na optužbe svojih učenica

Nova 17.01.2021
Miroslav Mika Aleksić, čuveni dramski pedagog i vlasnik škole glume u Beogradu, koji je priveden sinoć u stanicu policije, jer ga je više devojka prijavilo za silovanje ili seksualno uznemiravanje, među kojima je i glumica Milena Radulović, biće… »
MUP poziva sve žrtve učitelja glume da se jave

MUP poziva sve žrtve učitelja glume da se jave

Nova 17.01.2021
Zbog sumnje da je Miroslav Mika Aleksić, poznati beogradski učitelj glume i vlasnik dramskog studija "Stvar srca" napastvovao više od pet svojih učenica, policija je uputila javni poziv svim potencijalnim žrtavama seksualnog predatora da se javi u… »
Hana Selimović: “i ja vučem traume iz Mikine škole”

Hana Selimović: “i ja vučem traume iz Mikine škole”

IndeksOnline 17.01.2021
BEOGRAD – Posle vesti da je čuveni vlasnik škole glume Miroslav Mika Aleksić priveden u policiju zbog optužbi za silovanje i seksualno zlostavljanje, glumica Hana Selimović je navela na Fejsbuku da takođe vuče traume iz perioda kada je kao… »
MUP: Antić uhapšen zbog silovanja, pozivamo žrtve da se prijave

MUP: Antić uhapšen zbog silovanja, pozivamo žrtve da se prijave

IndeksOnline 17.01.2021
BEOGRAD – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su M. A. (1952) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela silovanje i nedozvoljene polne radnje. Sumnja se da je on u vremenskom periodu od 2012-2020. godine u… »
Zgrada u centru Beograda godinama krila jezivu tajnu: Ovde je Mika držao časove glume i birao svoje žrtve (foto)

Zgrada u centru Beograda godinama krila jezivu tajnu: Ovde je Mika držao časove glume i birao svoje žrtve (foto)

Večernje novosti 17.01.2021
REŽISER i učitelj glume Miroslav Aleksić uhapšen je u Beogradu zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela silovanje i nedozvoljene polne radnje. Nekoliko devojaka, od kojih su neke maloletne, prijavilo je policiji da ih je silovao ili… »
Milena nakon zlostavljanja završila u klasi mikine žene: Glumicu sudbina spojila sa ženom silovatelja

Milena nakon zlostavljanja završila u klasi mikine žene: Glumicu sudbina spojila sa ženom silovatelja

Kurir 17.01.2021
Glumica Milena Radulović (26), koja je optužila reditelja Miroslava Miku Aleksića da ju je silovao dok je maloletna pohađala njegovu školu glume, studirala je u klasi njegove supruge Biljane Mašić na Fakultetu dramskih umetnosti Mlada glumica… »
Beograd: Uhapšen vlasnik glumačke škole osumnjičen za silovanje učenica

Beograd: Uhapšen vlasnik glumačke škole osumnjičen za silovanje učenica

Slobodna Evropa 17.01.2021
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) u Beogradu uhapsili su M.A. (1952) zbog postojanja osnova sumnje da je u prethodnih osam godina izvršio krivična dela silovanje i nedozvoljene polne radnje, saopštio je MUP 17. januara. Kako se navodi… »
Ivanović: Saosećam sa Milenom i devojkama i podržavam ih

Ivanović: Saosećam sa Milenom i devojkama i podržavam ih

Nova 17.01.2021
Voditelj Ivan Ivanović oglasio se na svom Tviter nalogu, nakon što je u javnost dospela vest da je čuveni profesor glume Miroslav Mika Aleksić priveden zbog sumnje da je izvršio krivično delo silovanja i seksualnog zlostavljanja. Ivan je u svojoj… »

Vesti dana »