Povezane vesti

Nikolić oduševio Stankovića: “Obrnuo je igricu”

Nikolić oduševio Stankovića: “Obrnuo je igricu”

Nova 17.01.2021
Crvena zvezda završila je prvi deo priprema na Kipru, a Dejan Stanković imao je puno razloga za zadovoljstvo. Stanković je istakao da je ekipa napravila vidan napredak u odnosu na pripreme na Kipru od pre godinu dana. “Prezadovoljan sam urađenim i… »
Stanković posle Kipra: Prezadovoljan sam štoperima, Velja je na testovima prešao igricu

Stanković posle Kipra: Prezadovoljan sam štoperima, Velja je na testovima prešao igricu

Mozzart sport 17.01.2021
„Nećemo da nagomilavamo igrače, to je moj i stav kluba“, poručio je trener crveno-belih. Iza igrača i stručnog štaba Crvene zvezde je najteži period. Boravak na Kipru poslužio je Dejanu Stankoviću da podigne nivo fizičke spreme prvotimcima… »
Stanković o pripremama, dolascima, odlascima, Milanu...

Stanković o pripremama, dolascima, odlascima, Milanu...

Sportski žurnal 17.01.2021
Fudbaleri Zvezde odradili su danas poslednji trening na prvom delu zimskih priprema na Kipru. Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je danas da je prezadovoljan urađenim na pripremama na Kipru. - Prezadovoljan sam urađenim i, pre svega… »
Stanković potvrdio još jedan odlazak iz zvezde: Aleksandar Katai ide u Tursku, štoper izgleda ne dolazi!

Stanković potvrdio još jedan odlazak iz zvezde: Aleksandar Katai ide u Tursku, štoper izgleda ne dolazi!

Mondo 17.01.2021
Raport šefa stručnog štaba pred dolazak u Beograd. Raport šefa stručnog štaba pred dolazak u Beograd. Crvena zvezda je završila prvi deo priprema na Kipru i vraća se u Beograd. Fudbaleri srpskog šampiona odmoriće dva dana, a potom se uputiti u… »
Stanković: Ako Ben ode reagovaćemo, ako ne, još bolje

Stanković: Ako Ben ode reagovaćemo, ako ne, još bolje

Nova 17.01.2021
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković osvrnuo se na prelazni rok i istakao da će klub reagovati ukoliko bude prilika. Kada su u pitanju dolasci igrača Stanković je rekao da je stav kluba, ali i njegov lično da se fudbaleri, pre svega, ne nagomilavaju… »
Dejan Stanković: ‘Ako bude interesantan igrač na tržištu Zvezde- dovešćemo ga’

Dejan Stanković: ‘Ako bude interesantan igrač na tržištu Zvezde- dovešćemo ga’

Hot sport 17.01.2021
Trener Crvene zvezde je govorio o priprema na Kipru i mogućim transferima. Crveno-beli su uspešno odradili prvi deo priprema na Kipru! Trener Dejan Stanković je sumirao utiske nakon sedam dana vrednog rada. -Želim da se zahvalim klubu na tome što su… »
Dejan Stanković: Ako bude prilike na tržištu - reagovaćemo! Govorio je strateg Zvezde i o pojačanjima Milana!

Dejan Stanković: Ako bude prilike na tržištu - reagovaćemo! Govorio je strateg Zvezde i o pojačanjima Milana!

Večernje novosti 17.01.2021
FUDBALERI Crvene zvezde su završili prvi deo priprema na Kipru, a sve ono što je urađeno u prethodnih sedam dana sumirao je šef stručnog štaba crveno-belih Dejan Stanković. Stanković se osvrnuo na prelazni rok, što se tiče dolazaka. "Ako bude… »
Zvezda završila pripreme na Kipru i pohvalila se na sajtu: Igraćemo još tečnije, prekidi će biti ubojiti

Zvezda završila pripreme na Kipru i pohvalila se na sajtu: Igraćemo još tečnije, prekidi će biti ubojiti

Mozzart sport 17.01.2021
Sad sledi glavni deo priprema u Beleku od 20. do januara do prvog februara. Fudbaleri Crvene zvezde su završili prvi deo priprema u Pafosu. Trener crveno-belih Dejan Stanković iskoristio je sedam dana rada na Rajskom ostrvu kako bi podigao nivo fizičke… »

Vesti dana »