Povezane vesti
Pooštrene i produžene mere u Slovačkoj: Pokrenuta sedmodnevna kampanja testiranja, samo negativni mogu na posao
Blic 18.01.2021
Vlada Slovačke naredila je da se pooštre antiepidemijske mere, produžila ih do 7. februara i pokrenula sedmodnevnu kampanju testiranja kako bi suzbilo širenje korona virusa. Restrikcije uvedene 31. decembra planirane su do 24. januara i podrazumevaju… »
Slovačka: Pooštrene i produžene antiepidemijske mere
Nova 18.01.2021
Vlada Slovačke naredila je da se pooštre antiepidemijske mere, produžila ih do 7. februara i pokrenula sedmodnevnu kampanju testiranja kako bi suzbilo širenje koronavirusa. Restrikcije uvedene 31. decembra planirane su do 24. januara i podrazumevaju… »
Vesti dana »
VJT saopštilo da je po njihovom nalogu policija ušla u Zavod za zaštitu spomenika kulture
NIN pre 2 satajoš 28 povezanih
EU odobrila kredit Ukrajini i nove sankcije Rusiji, Mađarska povukla veto
Politika pre 28 minutajoš 41 povezana
Tramp se pohvalio: Osam žena demonstranata koje je trebalo da budu pogubljene u Iranu, neće biti ubijene! (foto)
Kurir pre 23 minutajoš 32 povezane
"Imate najviše pet dana" Tramp dao novi ultimatum Iranu, sprema i osvetu NATO zemljama, SAD upozorile svoje državljane: "Ovo je sramno!"
Blic pre 1 satjoš 31 povezana
Pokrenut proces izmena izbornih zakona: Vlast se poziva na preporuke ODIHR-a, opozicija i civilni sektor upozoravaju na zloupotrebe (VIDEO)
Insajder pre 1 satjoš 18 povezanih


