Povezane vesti

Vilšir ima novi klub: Oblači dobro poznati dres!

Vilšir ima novi klub: Oblači dobro poznati dres!

Hot sport 18.01.2021
Izgleda da će preiskusni vezista ponovo obući dobro poznati dres! Džek Vilšir je od oktobra 2020. godine bez kluba. Njega je tada ekipa Vest Hema otpustila jer je bio ‘višak’ u sastavu ‘Čekićara’. Dugo su se ljudi pitali gde je, kada će… »
LUKA nakon poraza: ‘To nisam bio ja, moram da budem bolji!’

LUKA nakon poraza: ‘To nisam bio ja, moram da budem bolji!’

Hot sport 18.01.2021
Ceo svet mu se divi, ali ne i on sam sebi! Luka Dončić je sinoć imao magičnu noć, ubacivši 36 poena, uz 16 skokova i 15 asistencija. To je bio njegov ukupno 29. tripl-dabl učinak u karijeri, čime je i definitivno pretekao Džordana na večnoj… »
Ozil nakon transfera: ‘Ostvario sam svoj san!’

Ozil nakon transfera: ‘Ostvario sam svoj san!’

Hot sport 18.01.2021
Novi klub, novi Mesut Ozil. Doskorašnji kreativni vezista Arsenala, Mesut Ozil prešao je u redove turskog Fenerbahčea. Dok deo navijača Arsenala žali što je otišao, drugi su presrećni jer je kako kažu, gušio tim. Činjenica je da nije igrao, a… »
Pablo Laso pred zvezdu: ‘Fali im Lojd, ali se oni uvek bore!’

Pablo Laso pred zvezdu: ‘Fali im Lojd, ali se oni uvek bore!’

Hot sport 18.01.2021
Trener Real Madrida Pablo Laso dao je izjavu pred duel sa Crvenom zvezdom. Ekipa beograskih ‘crveno-belih’ u ponedeljak sa početkom od 19h gostuje Real Madridu u okviru Evrolige. Tom prilikom oglasio se trener domaćeg tima, Pablo Laso… »
Bojan miladinović za HotSport: ‘Očekujemo još dva pojačanja u narednim danima! Želeo sam da ostanem u mom Kruševcu’

Bojan miladinović za HotSport: ‘Očekujemo još dva pojačanja u narednim danima! Želeo sam da ostanem u mom Kruševcu’

Hot sport 18.01.2021
‘Opstanak u ligi je prioritet! Iz trećeg pokušaja sam doveo Đuričića u Napredak’. Rođen je 1982. godine u Kruševcu. Karijeru je započeo u Napretku, u kom i danas vredno radi. Kako bi krenuo negde, uvek bi se vraćao u njegov grad. 2004. godine… »
"Nisam igrao protiv gobera nego protiv Jute": Nikola Jokić posle maestralne partije nezadovoljan: "Ne igram protiv pojedinaca"

"Nisam igrao protiv gobera nego protiv Jute": Nikola Jokić posle maestralne partije nezadovoljan: "Ne igram protiv pojedinaca"

Sportal blic 18.01.2021
Centar Denvera istakao je da su utakmice njegovog tima protiv Jute uvek zanimljive, te da uvek odlučuju detalji. (109:105) od Džezera, a srpski reprezentativac je zabeležio 35 poena, 14 skokova i 9 asistencija. - Oni su pogađali, mi nismo. Odbrana je… »
Jokić sjajan u porazu Denvera, Dončić prestigao Džordana (video)

Jokić sjajan u porazu Denvera, Dončić prestigao Džordana (video)

Sportski žurnal 18.01.2021
Boban Marjanović upisao dva poena i četiri skoka za šest minuta na terenu. Košarkaši Jute pobedili u noći između nedelje i ponedeljka ekipu Denvera sa 109:105, a Nagetsima nije pomogla još jedna sjajna partija Nikole Jokića. Jokiću je… »
Jokić o duelu sa goberom: Igrao sam protiv Jute Džez

Jokić o duelu sa goberom: Igrao sam protiv Jute Džez

Večernje novosti 18.01.2021
DA je košarka individualni sport, Srbija bi imala dva svetska broja jedan. Nikola Jokić dominira parketima najjače košarkaške lige sveta, ali svi tripl-dabloci ovog sveta ne mogu nadomestiti slabu klupu Nagetsa. Srbin je dominirao na parketu i u… »
Ne mogu Jokić i Mari sve sami: Srbin brojao do 35, ali su Džezeri osvojili Denver (video)

Ne mogu Jokić i Mari sve sami: Srbin brojao do 35, ali su Džezeri osvojili Denver (video)

Mozzart sport 18.01.2021
Centar Nagetsa bio je najbolji pojedinac meča u Pepsi centru. Juta pobedila u neizvesnoj završnici sa 109:105. Nagetsi su se poslednjih nedelja probudili posle lošeg starta sezone u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu. Imali su tri pobede u prethodne… »
Reakcije Nikole Jokića su hit: Ovako izgleda košarkaš koji ubaci 35 poena, a njegov tim izgubi! (video)

Reakcije Nikole Jokića su hit: Ovako izgleda košarkaš koji ubaci 35 poena, a njegov tim izgubi! (video)

Mondo 18.01.2021
A i kako očekivati da bude raspoložen... A i kako očekivati da bude raspoložen... Nikola Jokić igra možda i najbolju košarku života, ali to se ne manifestuje u rezultatima Denvera koji je doživeo već sedmi poraz od početka sezone, pa i dalje… »
Juta nadigrala Denver, Jokiću asistencija falila za TD

Juta nadigrala Denver, Jokiću asistencija falila za TD

N1 Info 18.01.2021
Košarkaši Juta Džeza ostvarili su petu uzastopnu pobedu pošto su u gostima savladali Denver Nagetse 109:105. Srpski centar Nikola Jokić je uporazu svog tima zabeležio 35 poena, 14 skokova i 9 asistencija. Juta je bolje počela meč, pa je brzo… »
Juta savladala Denver: Jokić ponovo fantastičan! (video)

Juta savladala Denver: Jokić ponovo fantastičan! (video)

Hot sport 18.01.2021
Srbin još jednom nadigrao Gobera! U noći između nedelje i ponedeljka, Denver Nagetsi su ugostili ekipu Jute Džez. Gosti su ostvarili pobedu rezultatom 105:109. Utakmica je bila veoma interesantna i čitavim tokom neizvesna. Juta bolje igra od starta… »
Poraz Denvera, Jokić na ivici tripl-dabla

Poraz Denvera, Jokić na ivici tripl-dabla

Dnevnik 18.01.2021
DENVER: Košarkaši Denvera izgubili su od Jute sa 109:105, što im je sedmi poraz od početka sezone. Nagetsima nije pomogla ni nova odlična partija srpskog centra Nikole Jokića, koji je za 40 minuta bio na ivici tripl-dabla - 35 poena (14/23 šut iz… »
Slovenac u istoriji: Dončić odigrao savršeno i pretekao Džordana na večnoj listi

Slovenac u istoriji: Dončić odigrao savršeno i pretekao Džordana na večnoj listi

Sportal blic 18.01.2021
je u porazu od sa 117:101 odigrao najbolju utakmicu sezone, pa se ipak izvinjavao nakon susreta. Slovenački plejmejker je Čikagu ubacio 36 poena (13/30 iz igre, 6/11 za tri), podelio je 16 skokova i upisao 15 asistencija, ali ni ovo nije bilo dovoljno… »
Jokić jeste moćan, ali mu treba društvo: Nova nezaboravna partija Somborca nije bila dovoljna za pobedu u Koloradu /video/

Jokić jeste moćan, ali mu treba društvo: Nova nezaboravna partija Somborca nije bila dovoljna za pobedu u Koloradu /video/

Sportal blic 18.01.2021
Nagetsi su se poslednjih nedelja probudili posle lošeg starta sezone u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu. Imali su tri pobede u prethodne četiri utakmice NBA lige, ali novi poraz . je slavila u Koloradu sa 109:105. je potvrdio da je u sjajnoj formi… »
Denveru malo Jokićeva magija i 35 poena protiv Jute

Denveru malo Jokićeva magija i 35 poena protiv Jute

Nova 18.01.2021
Juta (9-4) i Denver Nagetsi (6-7) priredili su još jedan sjajan duel koji je podsetio na prošlogodišnje mečeve iz plej-ofa NBA lige, ali uprkos sjajnoj partiji našeg Nikole Jokića Džezeri su slavili sa 109:105. Juta je daleko bolje rasporedila… »
Sjajni Jokić bez podrške saigrača: Novi poraz Denvera, Dončić pretekao Džordana

Sjajni Jokić bez podrške saigrača: Novi poraz Denvera, Dončić pretekao Džordana

Večernje novosti 18.01.2021
KOŠARKAŠI Juta džeza savladali su Denver nagetse našeg Nikole Jokića sa 109:105, a srpskom košarkašu nedostajala je jedna asistencija za novi tripl-dabl. Jokić je za 39 minuta na parketu zabeležio 35 poena, 14 skokova i devet asistrnecija. Iz… »
Tripl-dabl Dončića, upisao se i Bobi u porazu Dalasa VIDEO

Tripl-dabl Dončića, upisao se i Bobi u porazu Dalasa VIDEO

Nova 18.01.2021
Košarkaši Dalas Maveriksa poraženi su od Čikago Bulsa u nedelju uveče sa 117:101, uprkos sjajnom izdanju Slovenca Luke Dončića. Dončić je protiv “bikova” upisao tripl-dabl sa 36 poena, 16 skokova i 15 asistenncija (13/30 iz igre), a na drugoj… »
Dončić preskočio Džordana, dao čak 30 za poluvreme, ali... Luka nije mogao sam!

Dončić preskočio Džordana, dao čak 30 za poluvreme, ali... Luka nije mogao sam!

Mondo 18.01.2021
Spektakularan nastup Slovenca i ipak poraz njegovog tima. Spektakularan nastup Slovenca i ipak poraz njegovog tima. Luka Dončić je ponovo bio senzacionalan, ali to nije bilo dovoljno za pobedu. Njegov Dalas izgubio je kod kuće protiv Čikago Bulsa… »

Vesti dana »