Povezane vesti

Teniseri neće dobiti poseban tretman u Australiji

Teniseri neće dobiti poseban tretman u Australiji

Politika 18.01.2021
Premijer australijske države Viktorija Danijel Endrus rekao je danas da teniseri koji su pod strogim pravilima karantina po dolasku na Australijan open neće dobiti poseban tretman. Organizatori prvog grend slem turnira u sezoni organizovali su čarter… »
Osakina objava podigla buru u Melburnu: Organizatori Australijan opena zabranili postove na društvenim mrežama

Osakina objava podigla buru u Melburnu: Organizatori Australijan opena zabranili postove na društvenim mrežama

Večernje novosti 18.01.2021
SITUACIJA u Melburnu i Adelejdu gde su smešteni teniseri i teniserke za predstojeći Australijan open gora jeiz dana u dan. Organizatori su organizovali letove sa 17 destinacija. U avionima koji su došli iz Los Anđelesa i Dubiaja pojavili su se… »
Novi sraman napad na Đokovića: Novakov spisak mi liči na zahteve otmičara, ubijaću jednog tenisera na sat dok mi ne…

Novi sraman napad na Đokovića: Novakov spisak mi liči na zahteve otmičara, ubijaću jednog tenisera na sat dok mi ne…

Večernje novosti 18.01.2021
AUSTRALIJAN open još nije počeo, a niz skandala potresa organizaciju prvog grend slema sezone. Prvo je Tenis Sandgren stigao u Australiju iako je pozitivan na koronu, potom je veliki broj teniserki morao u karantin zbog problema na dva leta i pojave… »
"Ako ti se ne sviđa, idi odavde" Novaka žestoko napali samo zato što se borio za interese igrača

"Ako ti se ne sviđa, idi odavde" Novaka žestoko napali samo zato što se borio za interese igrača

Sportal blic 18.01.2021
Prvi reket sveta postavio je šest uslova organizatorimna Australijan opena u ime 73 tenisera i teniserke koji su u potpunom karantinu, i ponovo otpočeo bitku za prava ostalih igrača. Kao predsednik Udruženja profesionalnih tenisera (PTPA) zahtevao od… »
Nikad kraja problemima! Pred početak Australijan opena pored Đokovića, još 72 takmičara treniraju u hotelu?!

Nikad kraja problemima! Pred početak Australijan opena pored Đokovića, još 72 takmičara treniraju u hotelu?!

Sportal blic 18.01.2021
Problemima pred prvi grend slem nema kraja. Ovoga puta organizatori saopštili su da će još 25 tenisera i teniserki biti u strogom karantinu u Melburnu, zbog jednog pozitivnog slučaja na koronavirus na čarter letu iz Dohe. Sa ovih 25, ukupan broj… »
Miševi u sobi, udaranje loptice o zid: Teniseri i teniserke ne smeju da otvore vrata od soba u Melburnu, uslovi katastrofalni…

Miševi u sobi, udaranje loptice o zid: Teniseri i teniserke ne smeju da otvore vrata od soba u Melburnu, uslovi katastrofalni…

Sportal blic 18.01.2021
Potpuni haos vlada pred prvi grend slem turnir - Australijan open! Zbog izuzetno strogih propisa tamošnje vlade, a sve vezano za pandemiju korona virusa, čak 72 teniserke i tenisera su primorani na strogi karantin. Zbog novih slučajeva zaraženih na… »
Đoković molio i preklinjao, premijer ga "o'ladio": Srbin se zauzeo za druge tenisere, ali ga niko ne sluša!

Đoković molio i preklinjao, premijer ga "o'ladio": Srbin se zauzeo za druge tenisere, ali ga niko ne sluša!

Mondo 18.01.2021
"To je definitivno ‘ne’ od mene". "To je definitivno ‘ne’ od mene". Novak Đoković postavio je šest uslova Australijan openu u ime 73 tenisera i teniserke koji su u potpunom karantinu. Oni su smešteni u izolaciju zbog toga što je na letovima… »
Đoković smiruje pobunu u Australiji

Đoković smiruje pobunu u Australiji

Danas 17.01.2021
Mnogi teniseri u karantinu uoči Australijan opena iako nisu pozitivni na koronu Australijan open se po tvrdnji pojedinih učesnika nalazi pred kolapsom samo zbog strogih mera organizatora u vezi sa sprečavanjem virusa kovid-19. Čak 47 tenisera koji su… »
Direktor Australijan opena jasan: Melburn se ne odlaže!

Direktor Australijan opena jasan: Melburn se ne odlaže!

Večernje novosti 17.01.2021
NAJBOLjI teniseri i teniserke sveta imaju velike probleme u Melburnu. Zato je uz kolege stao prvi igrač planete Novak Đoković, koji je kao predsednik samostalne Asocijacije igrača (PTPA) pisao organizatoru Australijan opena, u kojem traži da svi… »

Vesti dana »