Povezane vesti

Timotijević: Mika Aleksić je sadista, nisam iznenađen

Timotijević: Mika Aleksić je sadista, nisam iznenađen

Nova 18.01.2021
Glumac Miloš Timotijević podržao je glumicu Milenu Radulović povodom njene ispovesti u kojoj je okrivila Miroslava Miku Aleksić da ju je silovao kada je imala 17 godina. Na početku razgovora za portal Nova.rs glumac je rekao da se ovakvim stvarima… »
Iva Ilinčić: Mika me nije čeličio za glumu, nego zlostavljao

Iva Ilinčić: Mika me nije čeličio za glumu, nego zlostavljao

Nova 18.01.2021
Glumica Beogradskog dramskog pozorišta, Iva Ilinčić, koja je zajedno sa još par devojaka prijavila policiji učitelja glume Miroslava Miku Aleksića za zlostavljanje, rešila je da svoju stranu priče čuje i javnost. Naime, ona je u iskrenoj… »
Mike sam se plašio više nego Arkana: Vojin Ražnatović ekskluzivno za MONDO

Mike sam se plašio više nego Arkana: Vojin Ražnatović ekskluzivno za MONDO

Mondo 18.01.2021
Sin Željka Ražnatovića Arkana iz prvog braka pohađao je časove glume kod Miroslava Mike Aleksića, kojeg je više bivših učenica optužilo za silovanje. Sin Željka Ražnatovića Arkana iz prvog braka pohađao je časove glume kod Miroslava Mike… »
Vojin Ražnatović o aferi zlostavljanja u školi mike Aleksića: Hvala Kuriru, živela istina!

Vojin Ražnatović o aferi zlostavljanja u školi mike Aleksića: Hvala Kuriru, živela istina!

Kurir 18.01.2021
Sin ubijenog komadanta srpske dobrovoljačke garde Željka Ražnatovića Arkana, Vojin Ražnatović večeras se oglasio povodom slučaja koji je prethodnih dana glavna tema domaćih medija - monstruoznog zločina Miroslava Aleksića, vlasnika škole… »
Vaja Dujović: Stojim iza svake reči Milene Radulović

Vaja Dujović: Stojim iza svake reči Milene Radulović

Nova 18.01.2021
Vaja Dujović je još jedna mlada glumica koja je javno podržala Milenu Radulović nakon njene ispovesti da je bila silovana od strane poznatog učitelja glume Mike Aleksića. Ona u razgovoru za Nova.rs između ostalog priča i o tome kako je Milenu… »
Brat i ja smo se bojali Mike više nego Arkana! Ispovest Vojina Ražnatovića: Ubio mi je svu volju za glumom

Brat i ja smo se bojali Mike više nego Arkana! Ispovest Vojina Ražnatovića: Ubio mi je svu volju za glumom

Kurir 18.01.2021
Profesor glume Miroslav Mika Aleksić, koji je osumnjičen za silovanje i seksualno zlostavljanje, saslušan je danas u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu. Mnoge poznate ličnosti pružile su podršku glumici Mileni Radulović, koja je u svojoj… »
Čuvajte svoje devojčice, neka ne ćute! Goca Tržan pružila podršku Mileni Radulović, poslala jaku poruku! Foto

Čuvajte svoje devojčice, neka ne ćute! Goca Tržan pružila podršku Mileni Radulović, poslala jaku poruku! Foto

Kurir 18.01.2021
Pevačica Goca Tržan pridružila se velikom broju poznatih dama i pružila podršku glumici Mileni Radulović koja je, sa još četiri učenice, prijavila za silovanje, učitelja glume Miroslava Miku Aleksića. Pevačica se oglasila putem storija na… »
Bilo je preteških tišina u prostoriji punoj dece: Skaj Vikler bio je učenik Aleksića, otkrio šta se sve dešavalo

Bilo je preteških tišina u prostoriji punoj dece: Skaj Vikler bio je učenik Aleksića, otkrio šta se sve dešavalo

Večernje novosti 18.01.2021
MUZIČAR Đorđe Miljenović, poznatiji kao Skaj Vikler otkrio je da je bio bio učenik škole glume Miroslava Mike Aleksića koji je uhapšen zbog sumnje da je godinama silovao ili seksualno uznemiravao pet devojaka koje su bile njegove učenice. Glumica… »
Ivana Stanković otkrila da je doživela psihičko zlostavljanje od strane Miroslava Aleksića

Ivana Stanković otkrila da je doživela psihičko zlostavljanje od strane Miroslava Aleksića

Vesti online 18.01.2021
Učitelj škole glume Miroslav Mika Aleksić uhapšen je zbog sumnje da je godinama seksualno uznemiravao pet devojaka. Bivša manekenka Ivana Stanković opisala je psihičko zlostavljanje od strane Miroslava i otkrila da joj je Mika zamerao što je… »
Ana Nikolić poslala poruku mileni Radulović! Pevačica ovim rečima dala podršku glumici

Ana Nikolić poslala poruku mileni Radulović! Pevačica ovim rečima dala podršku glumici

Večernje novosti 18.01.2021
PEVAČICA Ana Nikolić podržala je glumicu Milenu Radulović nakon njene ispovesti da ju je učitelj glume Miroslav Mika Aleksić silovao. Priznanje mlade glumice, kao i priznanje još nekoliko devojaka koje su takođe otkrile šta su preživele od… »
Bivši dečko Milene Radulović napravio gest i pružio podršku

Bivši dečko Milene Radulović napravio gest i pružio podršku

Nova 18.01.2021
Bivši dugogodišnji partner Milene Radulović, glumac Radovan Vujović, pružio je podršku glumici, koja je u u isvojoj intimnoj ispovesti za Blic priznala da je više puta silovana od strane profesora u školi glume Miroslava Mike Aleksića. Vujović… »
Vikler: Išao sam u Mikinu školu, ovo crnilo je neoprostivo

Vikler: Išao sam u Mikinu školu, ovo crnilo je neoprostivo

Nova 18.01.2021
Muzičar Đorđe Miljenović, poznatiji kao Skaj Vikler, podržao je glumicu Milenu Radulović nakon ispovesti da ju je čuveni pedagog glume Miroslav Mika Aleksić silovao. On je na svom Fejsbuku napisao da je zahvalan svima koji su pokazali hrabrost da… »
Milena je devojkama dala snagu da progovore: Anđelka je imala 19 kad ju je porodični advokat u kancelariji napao i poljubio u…

Milena je devojkama dala snagu da progovore: Anđelka je imala 19 kad ju je porodični advokat u kancelariji napao i poljubio u…

Kurir 18.01.2021
Marketinški ekspert Anđelka D. je sa 19 godina prošla veoma traumatično iskustvo o kojem je ćutala dugi niz godina. Glumica Milena Radulović samo je jedna od 3.000 mladih ljudi koji su prošli kroz školu poznatog učitelja glume Miroslava Mike… »
Gledala sam monstruma: Seka Sablić zgrožena monstruoznim činom Mike Aleksića

Gledala sam monstruma: Seka Sablić zgrožena monstruoznim činom Mike Aleksića

Večernje novosti 18.01.2021
LEGENDARNA glumica Jelisaveta Seka Sablić podržala je koleginicu Milenu Radulović nakon njene ispovesti da ju je čuveni pedagog glume Miroslav Mika Aleksić silovao. Ona je rekla da, na sreću, nikada nije upoznala Aleksića, ali da joj je gledajući… »
Seka Sablić: Zgrožena sam monstruoznim činom Mike Aleksića

Seka Sablić: Zgrožena sam monstruoznim činom Mike Aleksića

Nova 18.01.2021
Legendarna glumica Jelisaveta Seka Sablić podržala je koleginicu Milenu Radulović nakon njene ispovesti da ju je čuveni pedagog glume Miroslav Mika Aleksić silovao. Ona je za Nova.rs rekla da, na sreću, nikada nije upoznala Aleksića, ali da joj je… »

Vesti dana »