Povezane vesti

Dušan Duda Ivković - legenda Radničkog i evropske košarke

Dušan Duda Ivković - legenda Radničkog i evropske košarke

Sportski žurnal 18.01.2021
Pred Dudom Ivkovićem svi "stoje mirno", pa čak i kad se nisu slagali sa njegovim odlukama. Dušan Duda Ivković, kojem je danas uručena Zlatna značka za životno delo povodom 100 godina Sportskog društva Radnički, jedan je od najboljih evropskih… »
Dudi odlikovanje za životno delo: Radničkom sam veran kao pas

Dudi odlikovanje za životno delo: Radničkom sam veran kao pas

Mozzart sport 18.01.2021
“Nećemo da se zadovoljimo podelom plaketa, nego da napravimo Radnički da funkcioniše i narednih 100 godina”, kaže proslavljeni srpski trener uz izraze zahvalnosti predsedniku Aleksandru Vučiću. Povodom 100 godina od osnivanja Radničkog… »
Vučić: Radnički je uvek imao sipmatije svih ljudi

Vučić: Radnički je uvek imao sipmatije svih ljudi

Sportski žurnal 18.01.2021
Legendarnom košarkaškom treneru Dušanu Dudi Ivkoviću i predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću uručene su Zlatne značke povodom obeležavanja 100 godina postojanja Sportskog društva Radnički. Na svečanosti u Muzeju Jugoslavije, Dušanu Ivkoviću… »
Ivkoviću “Zlatna značka”: Radničkom sam bio veran kao pas

Ivkoviću “Zlatna značka”: Radničkom sam bio veran kao pas

Nova 18.01.2021
Dušan Duda Ivković dobio je "Zlatnu značku" na proslavljanju 100 godina postojanja Sportskog društva Radnički, a onda je usledio emotivni govor koji je izveo u svom stilu. Ivković je dobio priznanje za životno delo, a onda skromno objasnio po čemu… »
Vučić obećao Ivkoviću: Radničkom 15.000.000 evra za novu dvoranu

Vučić obećao Ivkoviću: Radničkom 15.000.000 evra za novu dvoranu

Mozzart sport 18.01.2021
Sportsko društvo Radnički je povodom 100 godina postojanja dodelilo plaketu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Dušan Duda Ivković je dobio nagradu za životno delo i najavio da je ideja svih u Radničkom da posle prvih 100 godina stvore uslove da… »
"Veran radničkom kao pas": Dušan Ivković dobio nagradu za životno delo, Vučić obećao velelepnu halu trofejnom klubu

"Veran radničkom kao pas": Dušan Ivković dobio nagradu za životno delo, Vučić obećao velelepnu halu trofejnom klubu

Sportal blic 18.01.2021
Sportsko društvo Radnički je ovog ponedeljka obeležilo 100 godina postojanja. Tom prilikom nagradu za životno delo dobio je Dušan Ivković, košarkaški trener. On je priznanje dobio od podmlatka Radničkog. - Poštovane dame i gospodo, ovom prilikom… »

Vesti dana »