Povezane vesti

Mbođ se setio zvezde: Bilo je mnogo dobrih igrača, najviše me oduševio veteran, ceo Dakar je hteo da ima crveno-beli dres

Mbođ se setio zvezde: Bilo je mnogo dobrih igrača, najviše me oduševio veteran, ceo Dakar je hteo da ima crveno-beli dres

Večernje novosti 18.01.2021
BIVŠI fudbaler Crvene zvezde Mamadu Mbođ govorio je o vremenu provedenom u Beogradu, kao i o igračima sa kojima je delio teren. Senegalac se dotakao Luke Jovića, koji se tada kao 17-godišnjak probijao u prvi tim crveno-belih. - U Crvenoj zvezdi je… »
Svaka čast joviću, grujiću i kataiju, ali on je najbolji: Mbođa na "Marakani" impresionirao veteran!

Svaka čast joviću, grujiću i kataiju, ali on je najbolji: Mbođa na "Marakani" impresionirao veteran!

Mondo 18.01.2021
Nekadašnji štoper Zvezde je pričao o uspomenama iz crveno-belog dresa. Nekadašnji štoper Zvezde je pričao o uspomenama iz crveno-belog dresa. Mamadu Mbođ se prisetio svojih dana u Crvenoj zvezdi, a sadašnji štoper Nefčija iz Bakua je priznao da… »
Kakva majstorija: Mislite da ne može da se postigne gol iz svlačionice? Varate se! /video/

Kakva majstorija: Mislite da ne može da se postigne gol iz svlačionice? Varate se! /video/

Sportal blic 18.01.2021
Rumunski fudbaler Konstantin Budsku figurirao je u nekoliko prelaznih rokova kao potencijalno pojačanje Crvene zvezde, ali na kraju nije došlo do saradnje. Posebno ga je želeo Miodrag Grof Božović, pokušavali su crveno-beli da ga dovedu, ali nisu na… »
Mamadu Mbođ: Pare se zaborave, Zvezdin dres ostaje, ceo Dakar je hteo da ga ima

Mamadu Mbođ: Pare se zaborave, Zvezdin dres ostaje, ceo Dakar je hteo da ga ima

Mozzart sport 18.01.2021
“Jovića niko nije mogao da zaustavi, Katai je top, Donald pravi lider, ali Savo Pavićević mi je bio omiljeni igrač”, kaže miljenik Zvezdinih navijača. Kad bismo nabrajali sve asove koji su igrali u dresu Crvene zvezde Mamadu Mbođ sigurno ne bi… »

Vesti dana »