Povezane vesti

Haris Džinović OTKRIO šokantne detalje iz MLADOSTI!

Haris Džinović OTKRIO šokantne detalje iz MLADOSTI!

Svet & Skandal 18.01.2021
Pre uspešne pevačke karijere Haris Džinović je pravio mnoge manguparije. Škola mu nije išla, i nije odmah znao da li želi da bude pevač. Džinović je otkrio još i mnoge druge detalje i koliko su ga pojedine stvari koštale u životu. Malo ko zna… »
Dva puta izbačen iz gimnazije, pa išao u večernju školu: Danas ga ceo region zna i oženjen je 29 godina mlađom lepoticom

Dva puta izbačen iz gimnazije, pa išao u večernju školu: Danas ga ceo region zna i oženjen je 29 godina mlađom lepoticom

Mondo 18.01.2021
Pevač progovorio o školovanju i nestašlucima. Pevač progovorio o školovanju i nestašlucima. Haris Džinović danas je pevač čije pesme ceo region zna, ali malo kome je poznato da je kao mlađi bio nestašan, kao i da kada bi mogao da vrati vreme… »
"Neobrazovan sam i samouk": Haris Džinović iskreno o svom životu: "Izbacili su me iz škole, roditelji su me vratili preko…

"Neobrazovan sam i samouk": Haris Džinović iskreno o svom životu: "Izbacili su me iz škole, roditelji su me vratili preko…

Blic 18.01.2021
Pevač Haris Džinović govorio je iskreno o svom odrastanju i priznao da kad bi mogao da vrati vreme, sigurno bi bio bolji đak. - Ono što sam ja radio to je bio kraj sveta. Bežao sam sa časova, pa su me dva puta izbacili iz gimnazije. Igrao sam… »

Vesti dana »