Povezane vesti
Potvrđeno pisanje Telegraf Biznisa: HOME PLUS zvanično u stečaju
Telegraf 18.01.2021
Odlukom Privrednog suda u Beogradu, Home plus je u stečaju od 31.12.2020. Kao što je Telegraf Biznis prvi pisao, trgovinski lanac HOME PLUS je bankrotirao, a sada je zvanično potvrđeno da je otišao u stečaj. Home plus je od 31.12.2020. godine, rešenjem… »
Zatvorili su sve objekte preko noći i radnike ostavili na ulici. Sada je priča o "Home Plus" dobila i epilog
Blic 18.01.2021
Trgovinski lanac Home Plus i zvanično je u u stečaju. To je potvrđeno rešenjem Privrednog suda u Beogradu. Podsetimo, ova kompanija koja prodaje kućne potrepštine, bankrotirala je i sredinom novembra zatvorila sve svoje lokale. Njihove prodavnice su… »
Home Plus otišao u stečaj! Nakon vesti o bankrotu, stigle nove informacije - mnogi kupci u problemu!
Mondo 18.01.2021
Odlukom Privrednog suda u Beogradu, Home plus je u stečaju od 31.12.2020. godine. Odlukom Privrednog suda u Beogradu, Home plus je u stečaju od 31.12.2020. godine. Trgovinski lanac "Home Plus" je bankrotirao, a sada je zvanično potvrđeno da je otišao u… »
„Houm plus“ zvanično u stečaju: Kupci koji imaju potraživanja da podnesu prijavu Privrednom sudu u Beogradu
Večernje novosti 18.01.2021
TRGOVINSKI lanac „Houm plus“ zvanično je u stečaju na osnovu Rešenja Privrednog suda u Beogradu od 31. decembra prošle godine, a građani koji imaju potraživanja treba da podnesu prijavu ovom sudu, obavestili su građane iz Nacionalne organizacije… »
Vesti dana »
Pred Kragujevcem vreo vikend: Temperature do 37 stepeni, osveženje tek naredne sedmice
iKragujevac pre 26 minutajoš 24 povezane
(VIDEO) Da li su navijači BiH oteli ili vratili zastavu Srbije?
Sport klub pre 56 minutajoš 42 povezane
UKRAJINSKA KRIZA Na konferenciji o Ukrajini u Gdanjsku potpisano 160 sporazuma
RTV pre 21 minutajoš 15 povezanih
Tri trećeplasirane reprezentacije sigurno u nokaut rundi: Bliži se rasplet borbi za šesnaestinu finala SP
Euronews pre 11 minutajoš 12 povezanih





